Ev Almak İçin Neler Yapıyorsunuz?

birevim senetle ev

Tüm hayallerin gerçek olduğu bir dönemde yaşamamızdan ötürü gayrimenkul yatırımlarının da ne kadar karlı olduğunu bir kez daha hatırlatmak gerekir. Küçük çaplı gelirlerin nasıl büyük çaplı yatırımlara dönüştürüldüğünü görebilmekte oldukça kolaydır. Özellikle ev sahibi olmak isteyenler için başlatılan özel kampanyalar sayesinde herkesin bir evi olabilmektedir. Aylık gelirinize göre ev almak ve bu evin taksitlerini sizin belirlediği rakamlar çerçevesinde ödemekte mümkündür. Hal böyle olunca gayrimenkulün iyisi kötüsü olmaz diyenler için gerektiği zaman dükkân, arsa, ofis katı gibi seçimler de yapabilmektesiniz. Tercih tamamen sizlere kaldığı için ne amaçlı satın aldığınızda tamamen sizlerin inisiyatifindedir. İster bir tane isterseniz de iki tane alarak yatırımlarınızı çoğaltabileceksiniz.

Geçmişten günümüze kadar zor şartlarda birikim yapmış ve bu birikimi doğru yerlerde kullanmak isteyen kişilerin sesini duyar gibiyiz. Onlar için özel olarak hazırlanmış ve ev almak istiyorum sloganı ile devam eden projemiz her kesimden insana her zaman için açık kalmıştır. Yapmak istediğiniz birikim yapmak ve gelecekte rahat etmek ise kesinlikle doğru yerdesiniz diyebiliriz. Yurt içinde veya yurt dışında hiç fark etmeksizin başvuru yapabilir ve katılım sağlayabilirsiniz. Kendiniz için, sevdikleriniz için veya çocuklarınız için dahi gayrimenkul alarak bir kenara koymanın ve yeri geldiğinde farklı amaçlarla kullanabilmenin ayrıcalıkları her adim mevcuttur.

Son yıllarda bankaların gidişatında hep bir yükselme söz konusu olduğu için faizlerinde alıp başını gitmiş olması şaşırılmayacak bir durumdur. Bir çekip üç ödemek yerine kafanız rahat etsin istiyorsanız faizsiz ev almak metotlarından faydalanabilirsiniz. Sadece gayrimenkulünüzün bedeli kadar aylık taksitlerle ödeme yaparak borcunuzun ne kadar kaldığından da haberdar olmaktasınız. Faizin dışında bir de elinde belli başlı bütçesi olmayanlar için ise peşinatsız ev almak istiyorum fırsatları da bulunmaktadır. Böylece hem peşinat vermeden hem de faiz ödemeden kısa zamanda ev sahibi veya gayrimenkul sahibi olabileceksiniz. Tüm bunlara bir kerede sahip olabilmek ve rahat etmekte sizlerin elindedir. Yatırımınızı doğru kişilerle ve doğru yerde yaparsanız asla ve asla zarar etmez ve her daim kazançlı çıkabilirsiniz.

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Ramazan Çelik Reply

  Ev almak için birikim yapmak gerekiyor ama faiz ödemeden ev sahibi olup taksit taksit kira öder gibi borç ödemek çok mantıklı geliyor

 2. Mehmet Demir Reply

  Ev almak için açıkçası bu pandemi de güzel birikim yapabildim ve yakında ev için bende başvuracağım kurumlara 🙂

 3. Emre Güneş Reply

  Açıkçası günümüz sorunları sebebiyle para biriktirip ev almak çok zor, para biriktirmek bile çok zor oluyor

 4. Murat Can Reply

  Ev almak için birikim yapmak için aslında çok iyi bir süreç, pandemi sürecinde daha az ekonomi harcamaları yapıyoruz

 5. Hakan Şimşek Reply

  Ev almak için para birikimi çok önemli oluyor, faizsiz sistemlerde de ödeme gücü önemli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − 5 =