Eston Şehir Koru Projesi

birevim senetle ev

Eston Şehir Koru, İstanbul’da yapılan inşaat projeleri arasında tarzı ve mimarisiyle en dikkat çekenler arasında yer alıyor. Polatyol inşaat firması tarafından yapılan proje toplam 44 bin metrekare alanı ile dikkat çekiyor. Buradaki konutlar iki ayak olarak inşa ediliyor. 5 katlı koru konakları adı verilen bölge ile 8 kata kadar çıkan koru evlerinin yanında villa tipine sahip konutlarda projede yer alıyor.

Toplam binin üzerinde konutun bulunacağı projenin 2021 yılından ortasına doğru tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Eston Şehir Koru Kat Planları

Projenin içerisinde farklı konut tipleri bulunuyor. Normal apartman dairelerinin yanında ayrıca villa seçeneklerinin de olması kat planlarında ciddi farklılıkların olmasına neden geliyor. Geniş alanlara sahip olan konutlarda en dikkat çekici noktalardan birisi rahatça bahçeye ulaşmanızı sağlayacak şekilde projelerin altına imza atılması diyebiliriz.

Özellikle villa seçeneklerinde yürüyüş mesafesinde bahçeye çıkıyor olmanız en dikkat çekici nokta olarak öne çıkıyor. Sizde bu özelliğe sahip olan evlerden birisini almak istiyorsanız kat planlarını inceleyerek doğru kararı verebilirsiniz. Farklı oda sayısına göre planlarında şekillendiğini ve her türlü talebe uygun olan evin yapılarak insanlara satışına imkan sağlandığı aktarılıyor. Sizde bu konuda tercihinizi rahatça yapabilirsiniz.

Eston Şehir Koru Ödeme Seçenekleri

Eston Şehir Koru projesinde konut fiyatları 700 bin TL ile 3 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor. Bu evler arasında bütçenize uygun olanı tercih ettikten sonra firmanın size sunacağı ödeme planlarını da tercih etme şansına sahipsiniz. Tabi onların dışında isterseniz banka kredisine başvurarak da rahat ödeme imkanı oluşturarak projeden ev satın almanız mümkün olacaktır.

Projeden alacağının evin parasını peşin ödemek isterseniz size %10 nakit indirim imkanı firma tarafından sunuluyor. İkinci ödeme planı olarak %30 peşin ödedikten sonra geriye kalan borcu 30 ay vade ile firmaya ödemeniz mümkündür. Bu seçeneklerden hangisi size uygun ve hesaplı gelirse onu tercih ederek ev sahibi olabilirsiniz.

Eston Şehir Koru Özellikleri

Eston Şehir Koru adından da anlaşılacağı üzere bir şehir olarak inşa ediliyor. Hem şehir hem de doğa ile iç içe bir yaşam tercih etmek için buna uygun özellikleri içerisinde yer alıyor. Binin üzerinde konutun yer aldığı projede aynı zamanda 31 adet mağaza bulunuyor.

Sosyal alanlar olarak geniş bahçelerin yanında parti alanı, restoran ve kafede projede yer alıyor. Spor yapmak isteyenler için futbol ile basketbol sahaları ile kapalı yüzme havuzu yer alıyor. Binanın iç özellikleri ve teknik özelliklerini de eklediğimiz zaman projenin ne kadar kaliteli ve üst düzey bir yapıya sahip olduğunu söylemek en doğru cevap olacaktır. Sizde bu projeden ev sahibi olarak kaliteye doğru adım atabilirsiniz.

Eston Şehir Koru Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Farklı mimari yapısı ve tarzıyla dikkat çeken proje şehirden uzakta bir hayat arayanlara hizmet veriyor. Başakşehir’de bulunan proje E80 karayoluyla kolay bir ulaşım imkanına sahip oluyor. Sazlıdere barajının yakınında yer alan proje ile doğayla iç içe bir şekilde zaman geçirmeniz mümkündür.

Projenin bazı önemli geçiş ve ulaşım noktalarıyla uzaklığı şu şekildedir. İstanbul Havalimanına 30 kilometre, Avrasya Tüneline 45 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Bulunduğu konum itibariyle Avcılar, Büyükçekmece, Küçükçekmece gibi ilçe merkezlerine daha yakın bir noktada yer alıyor. Geniş bir alanda yer alan projeye aracınız ile ana ulaşım yollarını kullanarak kolay bir şekilde ulaşmanız mümkün olmaktadır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × two =