Eminevim Nedir? Eminevim için şikâyet var mı?

birevim senetle ev

İlk kurulan faizsiz ev sahibi yapan şirkettir.  1991 yılında kurulan en eski faizsiz, peşinatsız ev edindirme sistemi hakkında rakipler ile karşılaştırma yapmak haksızlık olur.  Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile hizmet veren Eminevim sistemi 29 yıllık tecrübesi ile en güvenilir sistemlerden biridir.

100’ü aşkın şube ile hizmet veren Eminevim ister oturmak için isterseniz yatırım için ev almanıza destek bir uygulamadır.  Faizsiz ev sahibi olmayı ilk kez ortaya koyan şirkettir.  Elinizde peşinatınız yoksada dahi bu sistemde ev sahibi olmanız mümkündür.  Üstelik ödeme planınızı kendiniz yaparsınız. Eminevin kadrosundaki uzman danışmanlardan da fikir ve tavsiye alabilirsiniz.

En önemli avantajlarından biri taksit dondurmadır.  Çünkü hayat bazen sürprizler yaptığında işinizi kaybettiğinizde örneğin Eminevim size yardımcı bir uygulamadır.

Eminevim ile ilgili şikâyetleri incelemek isterseniz hızlı şekilde sonuçlandırıldıklarından sorunlara ulaşamazsınız.  Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kısa sürede tüketicinin ne istediğini anlar ve sorunu çözer.

Detay: https://www.sikayetvar.com/eminevim

26 senedir hizmet veren firmanın kadrosunda çok fazla değişken değildir.  Dolayısı ile buda güveni güçlendiren faktörlerden biridir.

Ev almaya karar verdiyseniz; evinizi seçin ve ödemeler için aylık taksit tutarlarınızı belirleyin.  Üstelik Türkiye’nin herhangi bir yerinde tercih edebilirsiniz.  Sonrasında size en uygun modeli danışmanınız aracılığı ile belirleyebilirsiniz.  Çekilişli, peşinatlı ve vade ortası sistem, kısaltılmış vadeli çekilişli sistem, kira destekli sistem, değer artışlı çekilişli sistem bunlardan biri sizin için en uygun olanı, müşteri danışmanları ile irtibata geçmenizi öneririz.

Avantajları

 • Taksitleri kendiniz belirlersiniz,
 • Faiz Ödemezsiniz,
 • Erken teslimat avantajından faydalanabilirsiniz.
 • Taksit dondurabilirsiniz.
 • Türkiye’nin herhangi bir yerinden dilediğiniz kadar mülk yâda arsaya sahip olabilirsiniz.
 • Noter huzurunda yapılan çekiliş ile hızlı ve kolay şekilde evinize kavuşabilirsiniz.
 • Vade ortası ödeme seçeneğinizi değerlendirebilirsiniz.
 • Kampanyalar ile çift avantaj sağlayabilirsiniz.
 • Ani enflasyon artışları ile ilgili koruyucu sistemlere sahip oluyorsunuz

100’ü aşkın şubesi ile birçok ilde hizmet veren Eminevim 20 yılı aşkın tecrübesi ile en çok şubeye sahip faizsiz gayrimenkul yatırım şirketlerinden biridir.  444 3 646 numaralı call center hattından size en yakın şubeye yönlendirilerek yüz yüze de görüşebilirsiniz.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Banu Bulut Reply

  Eminevim gerçekten 26 yıldır sektördeymiş ve yaklaşık son 4-5 senedir reklamlarını görmeye başladık. Bundan öncesinde de bu kadar aktif hizmet veriyorlar mıydı acaba?

 2. Bayram Çakır Reply

  Eminevim uzun yıllardır bilinen bir kurum, bu sebeple marka değerini düşündükleri için şikayetlerini müşteri odaklı hızlı çözüme kavuşturuyorlar.

 3. Seval Ateş Reply

  Aslında bu şikayetler her firma için var. Çünkü herkesi %100 memnun edemezsiniz. Ancak eminevimde müşteri memnuniyeti daha ön planda olduğundan şikayetlerin çözüm oranı çok iyi:)

 4. Sevim Acar Reply

  Eminevim hakkında şikayet konusuna az rastlanır bence, çünkü sistemleri tamamen müşteri memnuniyeti odaklı 🙂

 5. Sema Avcı Reply

  Hakların çok şikayet yok ama olan şikayetlerin detayları biraz tedirgin ediyor firmayı araştıranlar için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 5 =