Düşük Maliyetli Ev Dekorasyon Fikirleri

birevim senetle ev

Günün büyük bir kısmını yaşam alanlarımızda geçiriyoruz ve dekorasyon konusunda bu alanların bir adım daha önde olduğunu belirtmek gerekiyor. Peki ama yüksek rakamlar ödemeden ve bütçelerimize en uygun şekilde dekorasyon çalışması yamak ne kadar mümkün? Gelin hep birlikte bu soruya yanıt arayalım ve yaşam alanlarınızı baştan yaratalım.

Dilediğiniz Gibi Boyayın!

Bir boyacı ile anlaşmak maliyetli olabilir ancak hafta sonunuzu ayırarak hem keyifli bir etkinliğe hem de eğlenceli bir dekorasyon çalışmasına imza atabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi boyayabilir ve motivasyonu arttıracak çok özel renkler ile birlikte bu alanlara katkıda bulunabilirsiniz. Boya seçimi yaparken mobilyalarınızın rengini de göz önünde bulundurmanızda fayda var ve bu sayede daha uyumlu bir görüntü elde etmiş olacaksınız.

Düşük Maliyetli Kombinler

Küçük parçalı dekorasyon ürünleri ile birlikte sizler de kombinleme işlemini daha uygun hale getirebilir ve bütçenizi sarsmayacak bir dekorasyon çalışmasına imza atabilirsiniz. Bunun için tercih edebileceğiniz çok sayıda online mağaza var ve zaten fiyat incelemesi yaptığınızda ne demek istediğimizi de daha iyi anlıyor olacaksınız.

Kalabalık eşya gruplarına ya da dekorasyon parçalarına ihtiyacınız yok. Yer kaplamayacak minimal tasarımlar ve şık dekoratif ürünler ile birlikte daha sağlıklı bir görüntü elde edebilirsiniz.

Geri Dönüşüme Özen Gösterin

Hayal gücünüzden faydalanmaya hazır olun! Yeni ürünler satın almak yerine eski ürünleri gündeme taşıyabilir ve bu ürünlerden farklı parçalar da yaratabilirsiniz. İnternet üzerinden detaylı bir araştırma yaptığınızda bunun birçok farklı örneğine rastlayacak ve sizler de daha hevesli bir hale geleceksiniz.

Geri dönüşüm sayesinde para harcamamış oluyorsunuz ve atmak yerine yeni bir ürün tasarlıyorsunuz. Hem hayal dünyanızı gerçek ile bütünleştirecek hem de dekorasyon çalışmalarında daha yaratıcı bir kimliğe sahip olacaksınız. Elden çıkarmak istediğiniz ürünleri sıralayın ve bu ürünlerin neye dönüştürülebileceğini de kısa süre içerisinde tespit etmiş olacaksınız. Bu sayede alış veriş yapmadan ve para harcamadan da dekorasyon çalışmalarına imza atabiliyor ve yaşam alanlarınızı bir adım daha öne taşıyorsunuz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × five =