Bizimtepe Aydos Projesi

birevim senetle ev

Bizimtepe Aydos projesinde birçok önemli firmanın imzası bulunuyor. Halk GYO’un arsa sahibi olduğu Mutlu Çilingiroğlu Miar Mimarlık’ın yüklenici firma olarak girdiği projede geliştirici Haldız İnşaat olarak öne çıkıyor. Vakıf GYO ve Halk GYO projenin önemli noktalarında yer alıyor. Aralık 2016’da start verilen projenin 2019 sonu itibariyle tamamlanması bekleniyor.

Projenin içerisinde apartman dairesi ile birlikte aynı zamanda alışveriş mekanları da bulunuyor. Proje toplamda 95 bin metrekare arsa alanı üzerinde yapılıyor ve içerisinde 1037 adet konut seçeneği bulunuyor. Konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerine sahip olacak şekilde sunuluyor.

Bizimtepe Aydos Kat Planları

Bizimtepe Aydos kat planları bulunduğu noktaya göre farklılık gösterecek şekilde sunuluyor. Toplam 17 bloktan oluşan projenin içerisinde 2+1 daireden 7 farklı kat planı ile yüzleşebilirsiniz. Bu sayede her türlü talebe uygun seçenek bu şekilde sunulmuş oluyor.

3+1 dairelerin kat planı üç farklı seçenek ile sunuluyor. Burada dikkat çeken nokta dairelerin 145 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiyor olmasıdır. 4+1 evlerden almak isteyenler içinse bir adet kat planı bulunuyor. Geniş alan kullanımı çok sayıda yatak odası, geniş balkınlar ve birden çok banyo ile öne çıkan kat planları rahat bir kullanım imkanını ev almak isteyenlere sunuyor.

 Bizimtepe Aydos Ödeme Seçenekleri

Bizimtepe Aydos projesi içerisinde birden çok ödeme planı bulunuyor. Bu ödeme planlarından size uygun olanı tercih ederek sizde bu evlerden birisine sahip olabilirsiniz. Evlerin fiyatları 600 bin TL ile 1.3 milyon TL arasında değişiyor.

Konut tipleri arasında tercihinizi yaptıktan sonra peşin ödeme yaparak ev satın alabilirsiniz. Bu ödemede firma size %15 indirim imkanı sunmayı teklif ediyor. İkinci ödeme planında rahat bir ödeme seçeneği size sunuluyor. %20 peşin ödeme yaptıktan sonra %10 birinci yılın sonunda, %10 ikinci yılın sonunda ödeyerek geriye kalan borcunuzu 60 aya bölerek ödeme imkanını sizlere sunuyorlar. Bu seçeneklerin esnetilme imkanı da proje sahipleri tarafından sunuluyor.

Bizimtepe Aydos Proje Özellikleri

Bizimtepe Aydos projesi içerisinde birden çok özellik bulunuyor. Bu özellikler arasında genel kullanım olarak kapalı otopark ve merkezi ısıtma dikkat çekiyor. Güvenlik içinse özel güvenlik, kapalı devre TV ve kartlı giriş sistemi yer alıyor.

Eğlenmek ve spor yapmak için sauna, futbol, basketbol sahası, tam donanımlı spor salonu, açık, kapalı yüzme havuzu ile tenis kortu seçenekleri bulunuyor. Evlerin içerisinde doğru bir noktada konumlanmış olan Ebeveyn banyosu yer alıyor. Dijital altyapı, otopark asansörü, su deposu ve hidrofor gibi özellikler de bulunuyor.

Projenin özellikleri sayesinde burada yaşamaya başlayanların hayat standartları olması gereken seviyenin üzerine çıkartılarak daha rahat ve huzurlu bir yaşam için hazırlanmış olduğu dikkat çekiyor.

Bizimtepe Aydos Nerede ve Çevresinde Ne Var?

İstanbul’un Anadolu yakasında Sultanbeyli’de bulunan proje E-80 karayolunun üzerinde olmasından dolayı rahat bir şekilde ulaşım sağlanıyor. Birçok ulaşım hattına yakın olmasından dolayı şehirde istediğiniz her yere ana arterler sayesinde kısa sürede gitme imkanı size sunuluyor.

Aydos Ormanı projeye yürüyüş mesafesinde olmasından dolayı canı sıkılanlara farklı bir alternatif ile zaman geçirme imkanı veriyor. Projeye Avrasya Tüneli 25 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı 18 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Projenin etrafında çok sayıda eğitim kurumu, hastane ve alışveriş noktası yer alıyor.

Modern bir tasarıma sahip projede kaliteli bir yaşam sürerken, hayatın akışından uzak kalmak zorunda kalmamanız göz önüne alınarak hazırlanmış bir proje sizleri bekliyor olacak.

birevim
Paylaş

7 Comments

 1. Demet Koç Reply

  Bu tarz projelerin tek kötü yanı aracınız olmadan konut dışına çıkmak zor oluyor, ancak bu proje de konut içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

  1. admin Reply

   Merhaba Gökhan Bey,
   Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığı ile Sancaktepe’de inşa edilen projedir. Projede 17 blok ve 1.037 daire ve 44 adet ticari dükkan bulunmaktadır.
   Projedeki konutların fiyat aralığı 615.000 – 1.306.500 TL’dir.

 2. Osman Şahin Reply

  Proje olarak çok güzel duruyor merkezden uzak gibi gözüksede merkeze yakın bir noktada 🙂

  1. admin Reply

   Merhaba Osman Bey,
   Bizimtepe Aydos Projesi İstanbul’un Anadolu yakasında Sultanbeyli’de bulunan projedir. E-80 karayolunun üzerinde olmasından dolayı rahat bir şekilde ulaşım ağına sahiptir. Birçok ulaşım hattına yakınlığından dolayı şehirde istenilen yere kısa sürede gitme imkanı bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × three =