Bizim Mahalle Projesi

birevim senetle ev

Toplum olarak her ne kadar modern yaşam isteğimiz olsa da bu isteği mahalle kültüründen çok da uzaklaşmadan gerçekleştirmeyi hayal ederiz. İşte bu sebeple Emlak Konut GYO uzmanlığıyla yükselen Bizim Mahalle Projesi, İstanbul/Küçükçekmece’de hayata geçiriliyor. 1 milyon metrekarelik bir alanda Türkiye’de bir ilke imza atıp, bireylerin hayalleri gerçeğe dönüştürülüyor. Dağ Mühendislik tarafından inşa edilen projede 569 konut, 107 ticari ünite yer almaktır. 1+1’den başlayıp 4+1 daire seçenekleriyle karma bir proje olarak karşınıza çıkan Bizim Mahalle’de daire alanları net olarak ilerleyen zamanda duyurulacaktır. Türk mimarisine uygun şekilde tasarlanan projede 7’den 70’şe her birey için aktivite alanları bulunmaktadır.

Bizim Mahalle Kat Planları

Hem doğa hem deniz hem de modern yaşamın birleştirildiği projede konut sahiplerini eşsiz bir huzur barınağı beklemektedir. 569 konuta ev sahipliği yapacak olan Bizim Mahalle Projesi aynı zamanda 107 tane ticari üniteyle de kişilere istedikleri konforu sunacaktır. Daireler farklı büyüklüklerde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şekliden dizayn edilmekte ve son derece kullanışlı yaşam alanları elde edilmektedir. en küçük metrekareden en büyüğüne kadar her konut kişilerin isteklerine cevap verecek nitelikte olacaktır. Proje inşasının halen devam ediyor olmasından ötürü fiyat ve diğer bazı hususlar tam anlamıyla netleşmemiştir. Gerekli bilgilere ulaşmak için projeyi takip edebilir, gerektiğinde satış ofisiyle irtibata geçebilirsiniz.

Bizim Mahalle Ödeme Seçenekleri

Sosyal ve kültürel tesislerin tamamını barındıran ve eşi benzeri olmayan dev bir proje içerikli Bizim Mahalle, her yaştan insanın mutlu, huzurlu ve güvenli şekilde yaşamını sürdüreceği özelliklerle donatılmıştır. 2021’de teslim edilmesi hedeflenen dairelerin net kullanım alanı ve toplam fiyatı henüz bildirilmediği için Bizim Mahalle Ödeme Seçenekleri konusunda da belirtebileceğimiz bir bilgi yoktur. Bu hususta satış ofisinden gerekli bilgiye ulaşabilir, bütçenize uygun bir daire tipini değerlendirebilirsiniz.

Bizim Mahalle Özellikleri

Bizim Mahalle, bilinen konut projelerinin çok dışında ayrıcalıklı bir proje niteliğindedir. İçeriğinde sağlık tesislerinden eğitim alanlarına, spor salonlarından kütüphaneye, resmi dairelerden festival alanına ve kent müzesine varana dek ihtiyaç duyulan tüm üniteleri bir araya toplanmasıyla kusursuz bir mahalle oluşturuluyor. Konutların tamamında merkezi ısıtma, ısı pay ölçer ve balkon özelliği bulunuyor. Konut sakinleri gece/gündüz aktif olan bu mahallede hem güvenli hem de huzurlu şekilde yaşama imkanına sahip olacaktır.

Bizim Mahalle Nerede? Yakın Çevre Özellikleri

Bahsettiğimiz gibi Bizim Mahalle projesi İstanbul’un her daim gelişime açık Küçükçekmece bölgesinde inşa edilmektedir. Toplu taşıma araçlarının tamamına yakın olmasından ötürü hiçbir şekilde ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, hastane, alışveriş merkezi ve benzeri ihtiyaç duyulan tüm alanlar hem kendi bünyesinde hem de yakın çevresinde mevcuttur. Dolayısıyla Küçükçekmece Bizim Mahalle Projesi tercih edenler için pişman olmayacakları bir yatırım ve yaşam merkezi olacaktır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + two =