Birevim’den 100 Bin TL Değerinde Konut Kampanyası

birevim senetle ev

İnsanlar hayatları boyunca çalışarak ev sahibi olmak ister. Ev sahibi olma sürecinde kişiye göre değişiklik gösteren bazı talepler olabilir. Küçük taksitler ödeyerek ev sahibi olmak, ara ödeme yapmamak, peşinat veya faiz ödememek gibi…

Birevim bu doğrultuda insanların kolaylıkla ev sahibi olması için çeşitli yöntemler sunuyor. Kendine özgü tescilli yöntemlerle tasarrufa dayalı ev sahibi olmanın yolunu açan Birevim, faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olma fırsatı veriyor. Yüksek faizler ödemeden ev sahibi olmak herkesin hayalidir. Bu hayalleri gerçekleştiren Birevim, binlerce kişinin ev sahibi olmasına olanak sağlamıştır.

Örnek ödeme planı ile açıklayacak olursak 100 bin TL değerinde ev almak için 84 kişilik gruba dahil olabilirsiniz. 84 kişilik gruba dahil olanlar 300 bin TL’ye kadar ev seçme hakkına sahiptir. 84 kişilik bir grupta 100 bin TL değerinde bir evin teslim tarihi 1. ay ile 24. ay arasında değişmektedir. Bu örnekte peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Eğer %10 peşinat verilirse evin teslim tarihi 1. ay ile 19. ay; %40 peşinat verilirse 1. ay ile 8. ay arasında yapılacaktır.

Peşinat zorunluluğu bulunmadığı gibi müşteriler istedikleri takdirde %5 ile %40 arasında peşinat verebilir. Birevim’in sunduğu bu yöntem sayesinde toplam borç 84 aydan önce sona erecektir. Peşinat verilmediği takdirde evin teslim tarihi 55. ay ile 61. ay arasında yapılacaktır.

100 bin TL değerinde eve sahip olmak için peşinat verilmediği takdirde 84 kişilik grupta aylık ödemeler 1.190 tl olacaktır. Evin teslim edilmesinin ardından ise müşteri aylık taksidini 1.590 tl olarak ödemeye devam edecektir. Hiçbir faizin bulunmadığı ödeme yönteminde Birevim çalışma bedeli olarak sadece 9.900 tl ücret almaktadır.

Tasarrufa dayalı tamamen faizsiz bir yöntemle ev almak insanları büyük bir faiz yükünden kurtaracaktır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × one =