Birevim Online İşlemler- Birevim İnternet Şubesi

birevim senetle ev

Birevim ülkemizin en büyük tasarruf finansmanı şirketleri arasında yer almasıyla dikkat çeken bir yapıya sahiptir. Aylık gelir miktarınızın belirli bir kısmını ayırarak ev, arsa, iş yeri almanıza imkan tanıyan bir yapısı bulunuyor. BDDK tarafından onaylanan az sayıda şirketten birisi olan Birevim birçok yol ile işlem yapılabilme şansını müşterilerine sunuyor.

Birevim işlemlerini yapmak için günümüz teknolojik imkanlarını kullanarak online olarak yapabileceğiniz gibi ülkenin birçok yerinde bulunan şubelerini ziyaret ederek de işlem yapmanız mümkün olacaktır. Bu yöntemleri kullanarak sadece işlemler yapmanız gerekmiyor bu yollar ile aynı zamanda şirket ve hizmetleri hakkında da birçok bilgiye anlık olarak ulaşmanız mümkün oluyor.

Birevim Online İşlemler

Birevim müşterilerine kolaylık olması amacıyla birçok işlemin online olarak yapılabilmesine imkan tanıyor. Bundan yararlanmak isteyenlerin sahip olması gereken bir bilgisayar ve yeterli bir internet bağlantısı olacaktır. Bunun dışında gereken bir şey yoktur. Kısaca sürede hesabınızı açabilir ve bunun sayesinde birçok işlemi yapabilir ve tüm işlemlerini rahatça takip edebilirsiniz.

Online işlemler günümüzde sadece mal almak veya satmak için kullanılmıyor. Buradan hesapların takip edilmesi, güvenilir bir şekilde işlemlerin yapılması gibi birçok işlem bulunuyor. Bunun yanında online işlemleri yapmak için web tabanlı olarak birçok mobil ve masa üstü uygulamada bulunuyor. Tüm bunlar çevrimiçi bir şekilde sistemlerin olması ile mümkün oluyor.

Birevim online işlemler genel olarak birçok sistemi içerisinde barındırıyor. Bunun için öncelikle hesabınızı açmanız gerekiyor. Birevim internet şubesi web sitesi üzerinden ulaşabilen bir menüdür. Bu sayfada tıkladığınızda karşınıza “işube” ekranı gelecektir. Buraya giriş yaptıktan sonra birçok konuda anlık olarak sistem üzerinden bilgi almanız mümkün olacaktır.

Birevim İnternet Şubesi

Birevim online işlemleri yapabilmek için öncelikle internet şubesi hesabınızın olması gerekiyor. Bunu kolayca yapabilmek için akıllı telefonunuza Birevim Mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Buradan hesabınıza QR kod ile birlikte kolayca girmeniz mümkün olacaktır.

Bunun dışında bu hesaba giriş yapmak için TC kimlik numaranız ve şifrenizi yazmanız gerekiyor. Eğer şifrenizi unutursanız buradan yenileme şansınız var. İnternet şubesine giriş yaparken sizin hesabınızı başkasının kullanmasını engellemek için belirli noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Giriş işlemi sırasında cep telefonunuza ait numara, marka, model gibi bilgiler istenmeyecektir. Bu tür bilgilerin istenmesi durumunda giriş yapmamanız site tarafından özellikle tavsiye ediliyor.

Birevim Mobil

Birevim işlemlerini rahatça kullanabilmeniz için sizlere birçok seçenek sunuyor. Bu seçeneklerden bir tanesi de mobil uygulama hizmetidir. Web sitesi üzerinden QR kod yöntemiyle Birevim Mobil uygulamasını indirmeniz mümkün oluyor. Birkaç dakika içerisinde bu uygulamayı indirip, kullanmanız mümkün olacaktır. Bu konuda site yönetimi sizlere gerekli kolaylığı sağlıyor.

Mobil uygulama sayesinde birçok detaya dünyanın neresinde olursanız olun anlık olarak sorunsuz bir şekilde ulaşma şansınız bulunuyor. Hesaplarınızı takip edebilecek, ödemelerine bakacak, bilgi alabilecek ve merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını müşteri hizmetleri yetkililerine yazarak onlardan bu konuda bilgi vermelerini talep edebileceksiniz.

Birevim Şubeleri

Birevim tarafından tüm Türkiye’ye hizmet sunulması amaçlandığı için ülkemizin her noktasında sayısız şubesi bulunuyor. Eğer yüz yüze bir görüşme yapmak istiyorsanız ve istediğiniz tüm soruların cevaplarını bu şekilde bulmak istiyorsanız yapmanız gereken en yakın şubeye gitmek olacaktır. Bu konuda web sitesini kullanmanız yeterli olacaktır.

Web sitesi üzerinden en üst kısımda yer alan en yakın şube sekmesine tıklamanız gerekiyor. Örneği yaşadığınız bölgede Birevim şubesi bulunmuyor. Ancak buraya en yakın şubeyi merak ediyorsunuz. Online harita sistemini kullanabilirsiniz.

Bunu yapmak öncelikle yaşadığınız şehri yukarı arama kısmına yazmalısınız. Eğer şehrinizde Birevim şubesi varsa bilgiler karşınıza çıkacaktır. Eğer burada şube yoksa online canlı harita üzerinden bakarak size en yakın olan şubeyi görebilirsiniz. Burada gerekli noktaya tıklama yaparak bilgi almanız mümkün olacaktır.

Birevim Şubeleri ile Hangi İşlemleri Yapabilirsiniz?

Birevim neredeyse ülkemizin her noktasına şubelere sahip olan bir tasarruf finansmanı yapısına sahiptir. Bu şubelerin arasına sürekli olarak yenileri ekleniyor. Bunun en büyük sebebi bu yapıya olan ilginin sürekli artması oluyor. İnsanların ev veya diğer mülkleri alma hayalleri çok kolay olmuyor. Ancak uzun vadede bunlara ulaşmak en azından bir seçenek olarak görülüyor.

Bu sebeple bu yapıya talep artıyor, talep arttıkça da şube sayısı artıyor. Şubelerin çok olması birçok işlemin hızlıca yapılabilmesi anlamına geliyor. Şubeler üzerinden birçok işlem yapılabiliyor. Öncelikle bu yapı hakkında birçok bilgiye ulaşmak mümkün oluyor. Bunun dışında yapıya nasıl dahil olacağınızı da öğreniyorsunuz.

Kendi gelir seviyenize göre hangi tasarruf planı içerisinde yer alacağınız, bu plana göre nelere dikkat edeceğiniz gibi bilgilere ulaşmanız mümkün oluyor. Tüm bu konulara baktığınızda kendiniz için en doğru olanı bilmek, ona göre adım atmak mümkün oluyor. Şubeleri görmek aynı zamanda şirkete olan güvenin sağlanmasına da imkan tanıyor.

Birevim Şube Şifresini Unutunca Ne Yapılmalıdır?

Birevim şubesine giriş yapmak için oluşturulan şifreyi unutmuş olabilirsiniz. Bu tür bir durum yaşandığında “Şifremi unuttum” sekmesine tıklamanız gerekiyor. Sisteme kayıt olurken vermiş olduğunuz kayıtlı telefon numaranızı buraya yazmanız sizden isteniyor. Bunu yazarak şifrenizi nasıl geri alabileceğiniz bilgisi size gönderilecektir.

Şirket bu yapı ile sizin hesabınıza başkaları tarafından girilmesine engel olmayı amaçlıyor. Bu tür yapılarda güvenlik temel bir sorun olarak kabul edilir. Birevim bu anlamda güvenlik seviyesini en yüksek noktada tutarak sizlere bu anlamda yeterli olan yardımı sunmayı amaçlıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen − thirteen =