Birevim Mobilya Kampanyası

birevim senetle ev

Yeni ev sahipleri ya da evlerinde değişiklik yapmak isteyen kişiler için mobilyalar oldukça önemlidir. Her odaya uygun farklı ihtiyaçlar ve farklı modeller söz konusudur. Oturma odası için seçimler daha rahatlığı sağlayacak şekilde olmak ile beraber misafirlerin ağırlandığı salonlar için ise genel olarak daha şık tercihler yapılmaktadır.

Bununla beraber çocuk ve genç odaları, evin küçüklerinin zevk ve isteklerine uygun bir şekilde dizayn edilmektedir. Mutfak ise genelde işlevsel ürünler ile ferah ortam yaratacak mobilya seçimi ile düzenlenmektedir. Bu bağlamda özellikle salon ve oturma odaları açısından klasik, modern, avangart, gösterişli, sade gibi pek çok farklı model bulunmaktadır.

İyi mobilyaların seçilmesi ile uzun süreler kullanabilme ve zevke uygun bir ortamda yaşayabilme şansı söz konusudur. Bu bağlamda hemen hemen herkes evlerini dekore ederken mobilya tercihine büyük bir dikkat göstermektedir. Durum böyle olsa da genel olarak mobilyaların alınması yüksek bir ödemeyle mümkün olmaktadır.

Bu durum da çoğu kişinin mobilya kampanyaları arayışına girmesini sağlamaktadır. Böylece çok daha iyi koşullarda, kişilerin kendilerini zorlamadan istediklerine ulaşabilmeleri hedeflenmektedir. Bu nedenle kampanyalar içerisinden kişilerin kendilerin en uygun olanı tercih etmesi önemlidir.

Birevim mobilya kampanyası ile her bireye özel olarak koşullar sağlamakta ve bu açıdan en iyi tercihlerin başında gelmektedir. Adını güvenilirliği ile duyuran Birevim; mobilya almak isteyen kişilerin ekonomik durumları ve ne kadar sürede isteklerine kavuşmayı hedefledikleri gibi durumları özenle inceleyerek uygun çözümü sağlamak için çalışmaktadır.

Taksitle Mobilya Satın Alın

Mobilyalar evin en önemli parçalarıdır, mobilyasız bir ev düşünülemez. Bu nedenle evindeki mobilyalarda sorun olduğunu düşünenler, mobilyalarını yenilemek isteyenler, yeni bir ev sahibi olanlar; dikkatle mobilya seçimi yapmaya çalışmaktadır. Bu bağlamda mobilya kampanyaları kişilere kolaylık sağlayacak alternatifler olarak dikkat çekmektedir.

Birevim 18 yaşını tamamlamış her bireye mobilya kampanyası olanağı sağlayarak uygun koşullarda hızlı bir şekilde hayallere ulaşılabilmesini mümkün hale getirmektedir. İstek ve ihtiyaçların büyük bir hassasiyetle uzman çalışanlar tarafından dinlenmesinden sonra bunlara uygun olarak çözüm önerileri sağlanmaktadır.

Birevim birlikte tasarruf yöntemi ile borçsuz bir şekilde mobilya alabilmek mümkün hale gelmektedir. Herkese uygun bir çözüm önerisi bulunabilmesi ile uzun süreler borç ödeme derdi ortadan kalkmaktadır.

Birevim Mobilya Kampanyası Avantajları

 • Birevim mobilya kampanyası bireylerin beklenti ve taleplerine göre şekillenir. Böylece belli katı kurallar ile kişilerin kaygı ile hayallerine kavuşması söz konusu olmaz. Tüm koşullar iyice değerlendirilerek tasarruf yöntemi ile isteklerin elde edilmesi söz konusu olur.
 • Belirlenen koşullar sözleşme ile garanti altına alınmaktadır. Bunlar haricinde ek ödeme gibi durumlar söz konusu olmaz.
 • Kişilerin sadece kendilerinin tasarruf yapması ile özellikle mobilya gibi son derece gerekli fakat maliyetli ürünlere kavuşması uzun zamanlar almaktadır. Birevim birlikte tasarruf kampanyası ile süreç çok daha iyi yönetilmekte ve hızlı sonuç alınmaktadır.
 • Uzun vade imkanı sayesinde ödemeler açısından baskılanmış hissetmek söz konusu olmamaktadır.
 • Herhangi bir istek ya da mevcut durumun değişmesi halinde tasarruf planında kişiler değişiklik yapabilmektedir. Bu açıdan tamamen bireylere uygun olanakların sağlanması mümkün hale getirilmektedir.
 • Çok sayıda şubesi bulunmasından ötürü Birevim yetkililerine rahatlıkla ulaşılarak işlemler gerçekleştirilebilir. Ayrıca herhangi bir akla takılan soru ya da problem durumunda ise uzman çalışanlar ile yüz yüze durumun konuşulması ve gönül rahatlığı içerisinde olunması sağlanmaktadır.
birevim
Paylaş

7 Comments

 1. Şerife Aydın Reply

  Ev mobilyası alışverişimizi yapıp, faizsiz taksitle mi alıyoruz? Peki ne zaman teslim ediyorlar?

  1. admin Reply

   Merhaba Şerife Hanım,
   Bu kampanyada sistem ev alma sistemindeki gibi işlemektedir. Tutar belirlenip sisteme dahil olunmaktadır.

 2. Büşra Can Reply

  Birevim mobilya kısmında ki yeniliği çok güzel gerçekten, ev alıp mobilyayı da aynı yerden almak güzel fikir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + five =