Birevim İle Tasarruf Şenliği Kampanyası!

birevim senetle ev

Ev almak için banka kredilerini ya da farklı faiz yükü altına girmeniz gereken yöntemleri bir kenara bırakın.  Şimdi size hem faizsiz avantajlı hem de tasarruf şenliği kampanyası ile çifte avantajlar sunan bir sistemden bahsedeceğiz. Tasarruf şenliği kampanyası ayaklarınızı yerden kesecek, banka konut kredi faizleri ne oldu? Artık bunu araştırmayı bırakın. Faizsiz finansman yöntemlerine yönelin.  Birevim tasarruf şenliği kampanyası ile hem mevcut hem de yeni müşterilerini düşündü.

Birevim’den çalışma bedelinde yeni müşteriye %50 indirim sağlayan kampanya detaylarına aşağıda yer vereceğiz.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Neden Birevim’i Seçmeliyim?

Türk misafirperverliğinde hizmet almak için Birevim avantaj ve tasarruf şenliği kampanyasını tercih etmelisiniz. 

  • Peşinatsız ödeme yöntemlerine sahiptir.
  • Faizsiz ödeme yöntemlerine sahiptir.
  • Küçük taksitlerle ev sahibi olma yöntemi,
  • Müşteri hizmetleri hacminde %100 artışa hizmet etmek için boyutunu iki katından fazla artıran Birevim potansiyel ve mevcut müşterilerle nazik ve özgün bir şekilde etkileşim kurarken potansiyel müşterileri coğrafi ve demografik olarak analiz eder.
  • Talepler, güven ve yakınlık oluşturmak için kendi kişisel tarzlarını kullanmak üzere eğitilmiş şube memurları tarafından ele alınır.
  • Aileler, kendi ipoteklerini kendileri oluşturmak için yakındaki şubeleri ziyaret etmeye teşvik edilir.  alternatif planları anlamak, tercih ettikleri planları seçmek, finanse edilecek tutar, aylık ödeme tutarı, kendileri için en uygun kredi süresi gibi.
  • Yeni evinize taşındığınızda müşteri danışmanı çiçeklerle dolu geleneksel karşılama sepetleri sunar.

Her ekonomi grubuna özel sistemler sunan Birevim tasarruf şenliği kampanyası ile ekstra avantajlar sunuyor.

Tasarruf Şenliği Kampanyası Fırsatları

Birevim tasarruf şenliği kampanya detaylarına göz atarsak yeni müşteri için her 1.000 Türk lirası ek ödemeye ekstra çekiliş hakkı sunuluyor. Ayrıca her ekstra tasarruf taksiti ödemesine %10’a varan tasarruf katkı payı avantajı sunuluyor. Yeni açılacak 60-180 kişilik gruplarda çalışma bedeli %5,99 düşerek %50 indirim kazanıyorsunuz.

Şu ana kadar görülmemiş kampanya avantajları arasında;

  • 2 adet megane,
  • 23 Iphone 12,
  • 223 adet 1000 Türk lirası değerinde market çeki ödülü çekilişine katılma fırsatı da var.

Birevim tasarruf şenliği kampanyasında mevcut müşterisini de unutmadı. Her 1.000 TL ek ödemeye %10 tasarruf katkı payı + çekiliş hakkı verirken, tahsilat barışı ile atlanan ya da ödenmeyen taksitlerin ödenmesi durumunda teslimat termininin öne çekilmesi kampanya avantajları arasında yer alıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × four =