Birevim Genel Müdürlük ve Şube Bilgileri

birevim senetle ev

Birçoğumuz ev sahibi olmak istiyoruz ancak banka kredi faizleri göz önüne alındığında maalesef hevesimiz kursağımızda kalabiliyor.  Nasıl ev sahibi olabiliriz? Bunun kolay ve daha az masraflı bir sistemi var mı, diye soruyorsanız evet var. Birevim tasarruf finansmanı ile peşinatsız ve küçük taksitlerle ev ya da araba sahibi olabilirsiniz.  Birevim şubeleri 70’in üzerinde şubesi ile hizmet veriyor.  Dilerseniz birebir ziyaret etmenizde mümkündür.  Her geçen gün şube ağını genişleten Birevim Genel Müdürlük ve Birevim şubeleri hakkında dilerseniz daha fazla bilgiyi iletelim.

Birevim avantajları Hakkında Nasıl Bilgi Edinebilirim?

Birevim avantajları çok fazla; peşinatsız, faizsiz ve küçük taksitlerle ev sahibi yapan bir sistemden bahsediyoruz. Üstelik her gelir grubuna özel ödeme sistemlerine de sahipsiniz.  Birevim şube bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.  444 23 53 numaralı hattan ise tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Şubelerimiz | Birevim

Pandemi Yasakları Sonrası Birevim Çalışma Saatleri

COVID-19 öncelikle solunum damlacıkları veya kontamine yüzeylerle temas yoluyla yayılır. Maruziyet, işyerinde, işe seyahat ederken, yerel topluluk olduğu bir bölgeye işle ilgili seyahat sırasında ve ayrıca işyerine giderken ve işyerinden gelirken meydana gelebilir. Bu sebeple alınan önlemler kapsamında çalışma saatlerinde değişiklikler söz konusuydu.  Ancak aşılamanın artması ile kalkan yasaklar sebebi ile artık çalışma saatleri eski sistemine geri döndü.  Bu bilgiler ışığında bilgiler aşağıdaki şekildedir.

Şube çalışma saatleri hafta içi: 09:00- 18:30

Şube çalışma saatleri hafta sonu: 09:00- 18:30

Dilerseniz 444 23 53 numaralı hattan randevu alarak görüntülü de görüşme imkanına sahipsiniz.  Birevim Genel Merkez Ataşehir İstanbul’da ancak az önce belirttiğimiz gibi ülkenin dört bir yanında 70’in üzerinde şubesi yer alıyor.

Birevim şube telefonlarına az önce paylaştığımız link üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Birevim ile Tasarruf Faizsiz Finansman Avantajları

Bu günlerde, ortalamanın altında krediye sahip tüketiciler için geleneksel %20 peşinat ödemesinden çok daha azıyla bir ev satın almak şaşırtıcı derecede kolay. Faizsiz tasarruf şirketleri var.  Çok az peşinatla ya da peşinatsız bir ev satın almak mümkündür.

Her ay ayırabileceğiniz tasarruf miktarı ile ev sahibi ya da araba sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde normal ödemeleriniz için de sıkıntı yaşamamış olursunuz.   Size en yakın Birevim Şube irtibat numaralarına ulaşarak aklınıza takılan sorular ile ilgili yanıt alabilirsiniz.

Tasarruf Finansmanı Sözleşmesi ile

Tasarı, bir tasarruf finansmanı sözleşmesini, müşteriye konut veya araç alımı için finansman elde etme hakkı veren, faizsiz finansman sağlayan bir anlaşma olarak tanımlamaktadır. Finansman alma hakkı, müşterinin belirli birikim tutarlarını ve dönemlerini karşılaması gibi önceden belirlenmiş koşullara dayanmaktadır. Anlaşma, tasarruf finansmanı şirketine müşterinin birikmiş birikimlerini yönetme, geri ödeme ve finansman sağlama yükümlülüğü ve organizasyon ücreti hakkı vermektedir. Kanun, müvekkilin cayma ve fesih hakkını ayrıntılı olarak düzenler. Cayma hakkı sözleşmenin kurulmasını takip eden 14 gün içinde, fesih hakkı tasarruf süresinin sonuna kadar kullanılabilir.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − 13 =