Birevim Firmasının Sahibi Kim?

birevim senetle ev

Birevim sistemi nedir? En kolay tanımı ile düşük ve orta gelirli ihtiyaç sahiplerine ev ve araba finansmanı sunan bir yapıdır. Birevim, bankalar gibi faiz almak yerine, sadece evin veya arabanın değerine göre peşin, nominal %7’den başlayan komisyon oranları ile çalışır. Bunun dışında bir faiz alınmaz.  Bu benzersiz satış modeli, ev veya araba sahipliğini marjinal nüfuslara dönüştürür. Elbette firmaların kurucuları ve sahipleri şirketlere sektörde yön veren kişilerdir. Ve müşteri açısından da elbette güven duyması gereken ilk kişi firma kurucusu ve sahibi olan kişidir.  Birevim kimin ya da Birevim sahibi kim gibi sorularınızı aşağıda yanıtladık.

Birevim Ne Zaman Kuruldu?

Birevim ne zaman ve Birevim kim tarafından kuruldu?  Birevim kuruluş tarihi 2016 yılına tekamül eder. Birevim Kimindir? Sorusunun karşılığı sektörde ismi çokça anılan Sn. Murat Çiftçi’dir. Birevim Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Murat Çiftçi 5 yıllık kısa geçmişine bakıldığında yüzlerce kişiyi ev ve araba sahibi yapmıştır. Uzun yıllardır finans sektörünün bilinir yüzlerinden biri olan Sn. Çiftçi konvansiyonel finansal kaynaklara ulaşmakta zorlanan insanlara çözümler üretmiş ve şimdilerde 5 yılı aşkın süredir kendi firmasında aynı şevkle çalışmaya devam etmektedir.

Elbette Birevim ile çalışmak isteyen kişiler Birevim kimin merak ediyor?  Ve sonrasında bu kurucunun hayatı ve biyografisi merak konusu oluyor.  Maliyeti düşüren çözümler ile düşük ve orta gelirli vatandaşa da ev ve araba sahibi olmanın yolunu açan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı kimdir?

Sn. Çiftçi Birevim projesini hayata geçirmeden önce de faizsiz “gayrimenkul ve otomobil alımı sektöründe uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahipti. 14 yıllık tecrübeye sahip olan Sn. Murat Çiftçi, Birevim ile toplamda 19 yıldır sektörde emin adımlarla ilerliyor.

Birevim’i kurarken Sn. Çiftçi’nin amacı neydi? Düşük ve orta gelirli ailelerin tasarrufa dayalı faizsiz yöntemler ile avantajlı şekilde ev ve araç sahibi olabilmelerini sağlayabilmekti. Geçmiş deneyimleri ve başarısı ile gelecekteki çalışmalarına yön veren Sn. Çiftçi her zaman fayda sağlayan sistemleri geliştirmeye odaklı çalıştıklarını söylüyor.

Evli olan Sn. Murat Çiftçi, iki çocuk babasıdır.  Ev veya araba almak istediğinizde banka kredileri ile almak istediğiniz gayrimenkule 3 katı geri ödeme yapmaktansa faizsiz finansman sisteminde kısa sürede ve üstelik dilerseniz peşinatsız olarak ev sahibi olabilirsiniz.

Birevim sistemi nasıl İlerlemektedir?

  • Peşinatınız var mı, yoksa endişelenmeyin Birevim sistemlerinde peşinatlı ya da peşinatsız dahil olabileceğiniz gruplar mevcuttur. Aylık taksitlerinizi gelir ve aylık tasarruf durumunuza göre belirleyebilirsiniz.
  • Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarına göre müşterinin kaç kişilik tasarruf grubuna dahil olacağı belirleniyor.
  • Noter huzurunda yapılan sıralama ile müşterinin evini ne zaman teslim alacağı belirleniyor, elbette bu ödeme sistemlerinden sadece bir tanesidir.  Dilerseniz diğer ödeme sistemlerinden birini de tercih edebilirsiniz.
  • Teslim tarihi geldiğinde evinizi teslim alır ve elbette taksitlerinizi ödemeye devam edersiniz.
birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 3 =