Birevim Ev Araba Hesaplama Programı

birevim senetle ev

Ülkemizde yaşayan birçok insan ev ve araba sahibi olmasına rağmen bunun kolay olmadığını biliyoruz. Çünkü ev ve araba almak aynı zamanda bizleri maddi olarak da zorluyor. Böyle bir durumda insanlar hayallerinden vazgeçerek hayatlarını arabasız ve kiralık evlerde sürdürmek zorunda kalıyorlar. Çünkü hem ev hem de araba almak için alınan krediler birçok kişinin bütçesini zorluyor ve bu nedenle evde ve arabada kalmak bir hayal olarak kalıyor. İşte bu noktada Birevim, kurumsal kimliği ile insanların hayallerini gerçekleştirmek için devreye giriyor ve çalışıyor.

Birevim bünyesinde barındırdığı çeşitli avantajlı seçenekler ile birçok kişi tarafından tercih edilen bir kurum olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü müşteri odaklı çalışan Birevim, insanları ev ve araba sahibi yapma hedefiyle yoluna devam ediyor. Aynı zamanda Birevim güvenilir bir kimliğe sahiptir ve ev alma yöntemleri şu şekildedir:

  • Sıra Algılama Tasarruf Yöntemi
  • Sırayla Tespit Edilen Tasarruf Yöntemi V2
  • Konut Değerine Endeksli Tasarruf Yöntemi
  • Plan Tasarruf Yöntemi

Birevim ödeme planı ne şekildedir? birevim araba hesaplama programı yada birevim hesaplama tablosu olarak aşağıda bir örnek paylaşacağız.

Birevim ödeme planı yöntemleri ile ev almak daha kolay ve birçok kişi ev sahibi olabiliyor. İnsanlara araba alırken de benzer kolaylıklar sunuluyor. Sağladığı bu kolaylıklar sayesinde Birevim, herkesin bir ev ve araba sahibi olmasını sağlıyor. Birevim, misyon ve vizyonundan taviz vermeden, müşterilerinin isteklerini her şeyin üzerinde tutmadan, kurumsal kimliği ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Siz de ev ve araba sahibi olmak istiyorsanız Birevim’in deneyimli çalışanları ile iletişime geçebilir, maddi sıkıntı yaşamadan ev sahibi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Birevim hesaplama programı nedir?

Birevim aracılığı ile ev yada araba sahibi olmak istediğinizde öncelikle size en uygun Birevim ev hesaplama programına uymak için aylık geliriniz üzerinden giderinizi hesaplayarak tasarruf miktarınızı belirlemeniz gerekir.

Birevim araba hesaplama yada Birevim ev hesaplama hep aynı mantık üzerinden ilerler. Yukarıda size Birevim hesaplama konusunda ödeme yöntemlerine de yer verdik. Detaylı bilgi için elbette Birevim Uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Birevim kredi hesaplama nasıl yapılır?  Peşinatlı yada peşinatsız alabilirsiniz.  Bu tercihiniz hangi grupta yada ödeme sisteminde yer alacağınızı belirlemektedir.

Birevim örnek ödeme tablosu nasıl yapılır?

Tasarruf yöntemlerinde 26 kişilik gruplardan 310 kişiye olana kadar birçok seçenek bulunuyor.  Birevim hesaplama planı doğrultusunda taksit miktarınızı belirleyerek ev yada araba sahibi olabilirsiniz.

Birevim Örnek Ev Ödeme Tablosu

Proje Tutarı 300.000 TL

Aylık Taksit Tutarı 1.160 TL

Teslim Süresi 1-11 Ay

Hizmet Bedeli 32.445 TL

Peşinat %30

İlk ay ödenecek tutar 123.650 TL

İlk Ay Ödenecek Tutar içinde hangi ödemeler bulunur?  Hizmet Bedeli, Peşinat ve Taksit Tutarı’nı içerir.

Birevim Örnek Araba Ödeme Tablosu

Proje Tutarı 150.000 TL

Aylık Taksit Tutarı 1.660 TL

Teslim Süresi 1-7 Ay

Hizmet Bedeli 13.896 TL

Peşinat %30

İlk ay ödenecek tutar 61.000 TL

İlk Ay Ödenecek Tutar içinde hangi ödemeler bulunur?  Hizmet Bedeli, Peşinat ve Taksit Tutarı’nı içerir.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − seven =