Birevim Devlet Güvencesinde mi? Birevim Güvenilir mi?

birevim senetle ev

Müşterilerin bugün bankalarından ve finans piyasalarından önemli ölçüde daha fazlasını talep ettiği bir sır değil. Örneğin, bankaların, müşterinin banka ile etkileşime girdiği tüm kanallarda tamamen dijital ve sorunsuz bir deneyim sunması bekleniyor. Ek olarak, ister çevrimiçi bir ürün satın alın, ister kredi alın, bu hizmet düzeyi beklenir.

Aynı zamanda, yeni düzenlemeler güvenliğe artan bir önem veriyor ve bu da sürekli dolandırıcılık ve siber saldırı tehdidiyle birleştiğinde, müşteri güvenliğinin bankacılık sektöründe birinci öncelik olması gerektiği anlamına geliyor.

Devlet siber suçlarla ilgili önlemleri alırken ayrıca 30 yılı aşkın süredir hizmet veren faizsiz finansman sisteminde de önemli gelişmelere yol açtı. Yeni düzenlenen kanun ile Tasarruf Finansmanı şirketlerine büyük yaptırımlar getirildi.  Bu firmalardan biri olan Birevim lisanslı mı?  Evet, lisanslı ve tamamen kanunlara uygun şekilde hizmet vermektedir. Gelin şimdi Birevim güvenilir mi? Bu sorunun yanıtına bakalım.

Faizsiz Finansman Şirketlerini Denetim Altına Alan Kanun Detayları Nelerdir?

Bu Kanunun amacı, finansal kuruluş olarak faaliyet gösteren finansal kiralama, faktoring ve finansman şirketlerinin kuruluş ve işleyişine ilişkin esasları düzenlemek ve finansal kiralama, faktoring ve finansman sözleşmelerine ilişkin usul ve esasları düzenlemektir.

  • Ülkemizde kurulu finansal kiralama, faktoring ve finansman şirketleri bu Kanun hükümlerine tabidir.
  • Bankalarca yapılan faktoring işlemleri ile katılım bankaları ile kalkınma ve yatırım bankaları tarafından yapılan finansal kiralama işlemleri bu Kanun hükümlerine tabidir.
  • Finansal kiralama şirketleri tarafından yapılan faaliyet kiralaması işlemlerinde bu Kanunun finansal kiralama işlemlerine ilişkin hükümleri uygulanmaz.
  • Finansal kiralama yoluyla tüketicilere konut kiralanması ve finansman şirketlerinin konut finansmanı faaliyetlerine ilişkin olarak çeşitli kanunlarda yer alan hükümler saklıdır.
  • Şirketler, kuruluşlar tarafından yolcu ve yük taşımacılığında faaliyet gösteren havayollarına hava araçları, motorları ve aksam ve parçalarına ilişkin en az iki yıl süreyle finansal kiralama sözleşmesine dayalı sınır ötesi kiralama işlemleri ile bu kalemleri kendi yetki bölgelerinin düzenlemelerine göre kiralamaya yetkili finansal kiralama şirketleri, 3 üncü maddenin birinci fıkrasının (ç) bendinde belirtilen sınırlamalara tabi olmaksızın bu Kanun kapsamında finansal kiralama olarak kabul edilir.

Birevim Devlet Güvencesinde ve avantajları bununla sınırlı değil!

Devlet yasası uyarınca artık faizsiz finansman şirketleri devlet güvencesinde çalışmalarına devam edecektir. Birevim devlet güvencesi var mı? Evet var. Firma kurucusu Sn. Murat Çiftçi 19 yılı aşkın süredir hizmet veriyor. Ve sektörde oldukça iyi anılan başarılara sahiptir.

Faizsiz ve peşinatsız ev ve araba sahibi yapan şirket 2016 yılından beri yüzlerce kişiye hizmet verdi ve hizmet vermeye devam ediyor.  Yeni kanun ile şirketlerin yaşayacakları herhangi bir sıkıntıda müşterinin fonlarına dokunulamadığından yaşanabilecek bir ülke içi ya da dünya içi ekonomik krizde dahi güvence altındasınız.  Birevim sahibi olan Sn. Çiftçi’nin sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ile yönetilmektedir.  En güvenilir şirketlerden biridir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − 2 =