2022 Birevim Çekiliş Tarihi ve Sonuçları – Canlı Yayın

birevim senetle ev

İnternet üzerinden sosyal medya yâda diğer portallar aracılığı ile 2022 Birevim çekiliş sonuçları videolarında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Birevim’in yüzlerce kişiye sunduğu tasarruf sistemlerinden dilediğinize ulaşabilirsiniz. Gerçek kişilerin gerçek hikâyelerini videolar aracılığı ile tanıklık edebilirsiniz. Ayda sadece 990 Türk lirasından başlayan taksitler ile ev sahibi yapan Birevim’in noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş sonuçlarını canlı yayında izleyebileceğiniz gibi sonrasında video kayıtlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Faizsiz ev sahibi olmanın yollarını tekrar tanımlayan Birevim ile 364 kişilik tasarruf gurupları ile hiç peşinatsız, vade farksız ve faizsiz ev sahibi olabileceğinizi delillendiren bu videolarda bu sistem ile toplam borcunuzu 102 ayda bitirebileceksiniz.

2022 Kura Çekiliş Canlı Yayınları

Birevim sisteminin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Murat Çiftçi yerli tasarruf modellerinin avantajlarını en iyi şekilde kullanabilmeniz için teknoloji aracılığı ile sistemi tanıtıyor. İmece usulü yâda altın günlerinin gelişmiş hali diyebileceğimiz Birevim sistemi, herkesin bir evinin olabilmesi için emek veren milli tasarruf modelidir.

Bu milli tasarruf modeli ile vatandaşların yüzü gülerken hem de ülke ekonomisi canlanıyor. Ve noter huzurunda yapılan çekilişlere canlı yayın ile tanıklık ediyorsunuz. Daha sonra internet üzerinden her hangi bir aya ait 2019 çekiliş sonuçlarına ulaşabiliyorsunuz.

2022 Çekiliş Sonuçları

Bankaların kredi faiz oranlarının artması ile bilinirliği artan faizsiz ev edindirme sistemi esasen 1990 yılından beri aktif olarak kullanılıyor. Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran 2022 kura çekiliş sonuçlarına ulaşabileceğiniz sistemde videoların yanı sıra kişilerin yorumlarına yâda resimlerine de ulaşabilirsiniz.

Ülke genelinde ev veya araç edinilebilen sistemde peşinat zorunluluğunun olmaması ve yüksek taksitlere ihtiyaç duyulmaması, ek ödemeler çıkarılmaması tercih avantajlarını artırıyor.

2022 çekiliş sonuçlarında kişilerin yüzlerindeki mutluluk sebeplerinden biride;  evlerini olması gereken rakamla aldıkları içindir.

Borcunuzu erken bitirme fırsatı sunan Birevim mülk edindirme sistemi her toplum grubuna hitap edebilmektedir.

Birevim uyguladığı bazı teminat yöntemleri vardır. Bu teminat yöntemleri her müşterisinin hakkını koruyucu nitelikte ve güvenliktedir.

2022 Kura Çekiliş canlı yayınları sayesinde Birevim ile güvenli hissetmek ile kalmaz güvende olursunuz.

2022 Eylül Ayı Çekiliş Sonuçları

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemlerinden Birevim’in Eylül ayı kura çekiliş canlı yayınını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Video’da çekilişte kazanların isimler belli olmaktadır.

2022 Ağustos Ayı Çekiliş Sonuçları

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemlerinden Birevim’in Ağustos ayı kura çekiliş canlı yayınını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Video’da çekilişte kazanların isimler belli olmaktadır.

2022 Temmuz Ayı Çekiliş Sonuçları

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemlerinden Birevim’in Temmuz ayı kura çekiliş canlı yayınını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Video’da çekilişte kazanların isimler belli olmaktadır.

2022 Haziran Ayı Çekiliş Sonuçları

Birevim’li tasarruf sahiplerinin hayallerine vesile olmak için Sıra Tespitimizi online canlı yayın ile noter huzurunda gerçekleştirdi. Siz de kafanızda bir ev ya da araç planı yaptıysanız, BİREVİM’in size uygun tasarruf planı ile mutlaka tanışmalısınız!

2022 Mayıs Ayı Çekiliş Sonuçları

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemlerinden Birevim’in Mayıs ayı kura çekiliş canlı yayınını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Video’da çekilişte kazanların isimler belli olmaktadır.

Birevim hizmetlerinden daha fazla bilgi almak için aşağıdaki banner alanını tıklayıp, bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Birevim müşteri temsilcileri en kısa zamanda dönüş yapacaklardır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × four =