Birevim Araba Nedir?

Birarabam kredi ya da diğer finansal yöntemlere başvurmadan;

birevim senetle ev

  • Faizsiz,
  • Peşinatsız,
  • Küçük taksitler ile otomobil sahibi olabileceğiniz bir sistemdir.

Murat Çifti’nin kurduğu sistem vade farkı ödemeden araç sahibi olmanıza olanak sağlar.  Bir arabam modeli sayesinde küçük taksitler ile araç sahibi olursunuz.

Günümüzde para biriktirmek gerçekten çok zor, çıkan ekstralar para biriktirmenize fırsat vermiyor.  Özellikle büyük şehirlerde yaşıyorsanız.  Oysa Birevim Araba sisteminde kendi belirleyeceğiniz taksitler ile kolaylıkla araç sahibi olabiliyorsunuz.

Yani aslında tek karar vermeniz gereken almak istediğiniz araç ve her aya ne kadar bütçe ayırabileceğiniz ile ilgilidir.  Türkiye’nin farklı illerinde 47 şube ile hizmet veren Birevim Araba faizsiz ve peşinatsız araç sahibi olmanıza destek bir sistemdir.  Özellikle dar gelirli ve orta gelirli kişilerce tercih edilmektedir.

Ödeyebileceğiniz taksit tutarına göre uygun gruba ekleniyorsunuz ve noter huzurunda yapılan çekiliş ile aracınıza ne zaman kavuşacağınızı öğreniyorsunuz. Örneğin 40 kişilik bir grupta 1. Sıradan yâda 20. Sıradan aracınıza kavuşabilirsiniz.  Biriktirmeye kalksanız 40 ayda sevdiğiniz bir aracı satın almanız zordur.  Ancak bu sistem ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Birevim Araba Kampanyaları Nelerdir?

Ödeme kolaylığının yanı sıra kampanyalar tüketiciye ekstra avantajlar sağlamaktadır.  80 aya kadar küçük taksitler ile yapacağınız ödemeler kolay yoldan aracınıza ulaşmanıza olanak sağlar.

Dilerseniz sıfır dilerseniz ikinci el araca sahip olabilirsiniz.  Üstelik küçük taksitler halinde… Sistemin iki şekilde kampanya seçenekleri bulunuyor.

  • Tüketiciye Hızlı Teslim Kampanyaları
  • Küçük Taksit Kampanyaları

Tasarruf programları kaç kişilik gruplar için kuruluyor? 20 ile 66 ay aralığında herhangi bir sayıda kişiden oluşan tasarruf programı oluşturulabiliyor. Dönemsel olarak kampanya teslim tarihleri ve detayları değişkenlik gösterebiliyor.  .

Birevim Araba sisteminde kişinin durumuna göre ipotek ya da kefil istenebilmektedir. Dar gelirli aileler için peşinatsız, faizsiz ve taksitli kolay ödenebilir sistem oldukça avantajlıdır.

“Bir araban olsun sloganı” ile hizmet veren Birevim araba alma yöntemlerini sizin için sıralayalım; araba sisteminde peşinatlı, peşinatsız, taksit seçeneklerini kendiniz belirleyerek kısa sürede araç sahibi olabiliyorsunuz.

Borcunuzu daha hızlı kapatmak istiyorsanız ara ödemeler yapabilirsiniz. Uzman danışmanlar bu konuda sizlere destek verecektir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 + one =