Birevim Araba Kampanyaları Neler?

birevim senetle ev

Korona virüs pandemisi nedeniyle otomobil satın alma sürecinde şartlar değişti. Artık bir bayi galerisinde saatlerce fiyat pazarlığı yapmak ve bir anlaşma yapmak bir araba satın almanın en iyi yolu gibi görünmüyor. Pandemi birçok alışkanlığı değiştirdi artık arabanızı da online satın alabilirsiniz.  Bayi stokunun sınırlı olabileceğini ve tüm bayilerin stokta listelenen araçlara sahip olmayacağını unutmayın. Bazı finansmanlara ve bazı nakit geri ödeme tekliflerine hak kazanmak için mükemmel bir krediye ihtiyacınız var. Ancak fiyat konusunda değişen vergi vb.  şartlar sebebi ile banka kredileri eski cazibesini yitirdi.  Günümüzde faizsiz finansman ile araç sahibi olabilirsiniz.  Yazının ilerleyen bölümlerinde faizsiz finansman şirketlerinin önde gelenlerinden Birevim araba kampanyaları ve Birevim araba taksitleri ile ilgili avantajları paylaşacağız.

Düşük ve orta gelirli tüketicilere yönelik ev ve araba sahibi yapan Birevim araba faizsiz finansman yöntemlerine birlikte göz atalım!

Birevim Avantajlı Ödeme Sistemleri

Araba satın almak istiyorsanız banka kredi faizleri sizi korkutuyorsa alternatifiniz var. Faizsiz Birevim kampanyaları tam size göre ve Birevim araba alma şartları oldukça caziptir. Üstelik

Kurumsal bir firma olan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Birevim sizlere daha avantajlı ödeme sistemleri sunmaktadır. Birevim ‘in sunduğu seçenekler her ekonomi grubuna özel olarak düzenlenmiştir.

  • Sıra Algılama Tasarruf Yöntemi
  • Sırayla Tespit Edilen Tasarruf Yöntemi
  • V2 Ücretsiz Plan Tasarruf Yöntemi
  • Konut Değerine Bağlı Tasarruf Yöntemi

Birevim Birlikte Araç Finansmanı

Araç sahibi olmak isteyen kişiler Birevim uzmanlarına ulaştıklarında noter huzurunda yapılan çekiliş ile finansman teslim tarihiniz belirlenmektedir. Sıra tespit yöntemi olarak adlandırılan sistemde araç sahibi olma hayallerinize kavuşabiliyorsunuz.  Bir grup içinde araç finansmanı avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

Birevim Kişiye Özel Araç Finansmanı

Bireysel şartlarınızı değerlendirerek tasarruf planı hazırlayabilir ve Birevim araba kampanyalarına dahil olabilirsiniz.  Taksit tutarınızı, teslimat tarihinizi kendiniz belirlersiniz.  Dilerseniz peşinatsız ödeme yöntemlerini değerlendirebilirsiniz.  Hayalinizdeki araca ulaşmak için yapmanız gereken tasarruf miktarınızı belirleyerek size en yakın Birevim tasarruf uzmanı ile iletişime geçmektir.

Birevim ile Araba Kampanyaları Avantajları Nelerdir?

Bu tasarruf yöntemleri ile faizsiz ev sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Seçtiğiniz araba için birikim planı oluşturabilir ve ister peşin ister kira öder gibi faiz ödemeden ev sahibi olabilirsiniz. Aylık taksit tutarınızı belirlediğiniz plana göre oluşturursunuz ve araba alırken ekonomik olarak herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Bu nedenle faizsiz ve taksit ödeyerek araba sahibi olmak isteyen kişilerin tercih ettiği Birevim, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. Birevim araba taksitleri kendi bütçenize göre düzenlenebilir. Aylık tasarruf miktarınızı belirleyerek kampanyalardan size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Birevim araba kampanyaları ile dilerseniz peşinatsız ve küçük taksitlerle araba sahibi olabilirsiniz.  Birevim oto ya da başka bir deyişle araç kampanyalarını değerlendirmenizi öneririz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + 12 =