Birevim Akıllı Saat Kampanyası

birevim senetle ev

Günümüz teknolojisinin en yeni ürünlerinden biri olan akıllı saatler, genellikle dokunmatik ekranları ile beraber telefon üzerinden gerçekleştirilebilen neredeyse bütün işlemlerin yapılabilmesini mümkün hale getiren cihazlardır.

Giyilebilir teknoloji ürünleri olan bu cihazlar teknolojinin gelişmesi ile birlikte sürekli olarak yenilenmekte ve daha önemli özelliklere sahip olmaktadırlar. Mobil cihazlar ile bağlantı kurulması yoluyla çalışanların dışında direkt olarak internete bağlanabilen çeşitleri de bulunan bu ürünler, insanlar için pek çok farklı avantaj sağlamaktadır.

Akıllı saat modelleri birbirinden farklı özellikleri ve fiyatları ile herkese uygun seçenekleri içermektedir. SIM kart takılan ve bu sayede telefona gerek kalmadan pek çok işlemin gerçekleştirilebildiği cihazlar; mesaj atabilme, sesli ve hatta görüntülü arama yapabilme gibi pek çok önemli özelliğe sahiptir.

Adım sayısını ve yakılan kaloriyi hesaplayabilen akıllı saat modelleriyle ise spor yapmak çok daha keyifli bir hale gelmektedir. Kalp ritmi hakkında bile bilgi verebilen akıllı saatlerin bazıları ise acil durumları algılayabilme ve direkt olarak yardım için acil servislere ya da aileye ulaşabilme olanağı sağlamaktadır. Pek çok farklı özelliğiyle akıllı saatler açısından fiyat konusu da oldukça önemli bir detay haline gelmektedir. Bu nedenle pek çok kişi uygun fiyatlı akıllı saat arayışına girmektedir. Geniş bir fiyat aralığı bulunan bu ürünler içerisinden her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır.

Birevim tasarruf finansı olanağı sayesinde pek çok insanın hayallerine borçlar ile boğuşmadan ulaşabilmesini sağlamaktadır. İnsanların tasarruf yaparak istek ve ihtiyaçlarını elde edebilmesi için 60 TL’den başlayan tasarruf taksiti ve avantajlı çalışma bedeli sağlayan Birevim, akıllı saat almak isteyen kişilere imkan sunmaktadır.

Taksitle Akıllı Saat Satın Alın

Birevim, 18 yaş ve üzerindeki herkese avantajlı imkanlar sağlamaktadır. Birlikte tasarruf finansı sayesinde finansal konularda bireylere çözümler üretilebilmesi hedeflenmektedir. Böylece insanların borçlanmadan istek ve ihtiyaçlarını elde edebilmeleri sağlanmaktadır. Güvenli olması ile dikkat çeken Birevim sayesinde akıllı saat borçlanmadan alınabilmektedir. Yapılan sözleşme ile kişilerin haklarının da korunması mümkün hale gelerek gönül rahatlığı ile akıllı saat alınabilmektedir.

Birevim Akıllı Saat Kampanyası Avantajları

Birevim tasarruf yaparak hayallere kavuşmayı sağlamakta ve bu yolla pek çok kişinin takdirini kazanmaktadır. Akıllı saat konusunda sağladığı kampanya da önemli avantajları barındırması bakımından ilgi çekicidir. Bu avantajları kısaca şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Birçok farklı şubesi ile her yerde rahatlıkla ulaşılabilme olanağı sağlamaktadır.
 • Akıllı saat, yalnızca kişisel tasarruf yapılarak uzun sürede alınabilecekken Birevim tarafından sağlanan birlikte tasarruf yöntemi ile kısa sürede elde edilebilir.
 • Koşullar ilk süreçte belirlenir. Bu doğrultuda sonrasında ek ödeme talep edilmez.
 • Uzun vade olanağı sayesinde ödemeler rahatlıkla yapılabilmektedir.
 • Tasarruf planlamasındaki taksitler tamamen kişilere göre belirlenir. Bu nedenle bütçe açısından sorun yaşanmaz.
 • Tasarruf açısından belirlenmiş hedef daha sonraki süreçte duruma bağlı olarak arttırılıp azaltılabilmektedir. Bu bağlamda belirleyici tamamen kişiler olmakta, müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.
 • Teslim zamanının bilinmesinden ötürü ihtiyaç duyulan akıllı saatin ne zaman alınacağını bilmek söz konusu olmaktadır.
birevim
Paylaş

7 Comments

 1. Muhammed Erdoğan Reply

  Akıllı saat vb elektronik aletler için birevim in böyle bir kampanyası yapması muhteşem 🙂

 2. Selvi Ateş Reply

  Çocuklar akıllı saat istiyor fiyatları uçmuş nasıl alırım diye düşünüyordum bu konuyu gördüm çok iyi oldu 🙂

  1. admin Reply

   Merhaba Orhan Bey,
   Birevim akılla saat satışına başlamadı. Birevim Akıllı Saat Kampanyası ile akıllı saat almak isteyenlere finansal destek sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − 17 =