Birarabam Güvenilir mi?

Araba almak isteyen herkese uygun vade seçenekleri ve faizsiz bir şekilde araba alma şansı Birarabam tarafından sunuluyor. Birevim’in yan kuruluşu olan Birarabam ülkemizde tasarruf ile peşinatsız ve faizsiz araba alma şansını insanlara sunuyor. Burada araba almak için TC vatandaşı olmanız yeterli oluyor. Ülkenin neresinde olursanız olun başvuru yaparak çok uygun taksitlerle araba almaya start verebilirsiniz.

birevim senetle ev

Tabi bunu yapmadan önce firmanın güvenilir olup olmadığını merak etmeniz doğal olacaktır. Birarabam ülkenin en güçlü tasarruf firmalarından birisi olan Birevim’in çatısı altında kurulmuş bir şirkettir. Güçlü öz sermayesi, şeffaf satış anlayışı ve paylaşımcı tutumu ile en güvenilir tasarruf firmaları arasında yer almaktadır.

Araba almak isteyenler için alternatif kampanyalar ile bunu yapma şansı sunmaktadır. Borcu erken kapatma şansı, hiç peşinat ödemeden araba alma şansı, uzun vadede 80 aya kadar faizsiz araba alma imkanı ve ikinci el araba alma şansı sizlere burada sunuluyor. Sizlerin yapması gereken şirketle bağlantıya geçmek ve size uygun kampanyayı tercih ederek araç almak için başvuruyu yapmak olacaktır.

Birarabam Araba Alma Yolları

Birarabam üzerinden araba almak isteyenlere firma tarafından sayısız avantaj sunuluyor. Bu avantajlardan herhangi bir tanesini tercih etmeden önce hepsine bakmalı ve kararınızı ardından vermeniz gerekiyor. Tüm hepsinin bir arada olması araba almak için alternatif bir yöntem arayanlar için en doğru seçim olacaktır.

  • Faiz veya vade farkı bulunmamaktadır,
  • Tüm ödeme planı ve taksitler firma tarafından belirlenmelidir,
  • Borcunuzu 80 ay vadeli olsa da istediğiniz zaman kapatma fırsatı,
  • Hiç peşinat ödemeden araba alma fırsatı,
  • Uzun vadeli sıfır maliyet artışı ile araç alma şansı,
  • Ülkede ki tüm vatandaşların kullanma şansı bulunuyor.

Tüm bu avantajları bir araya getirdikten sonra diğer araba alma yöntemleri ile karşılaştırıldığında hangisinin mantıklı olduğunu anlamanız çok da zor olmayacaktır. Ancak bu şekilde araba almak hemen araç sahibi olmanız anlamına geliyor. Sunulan kampanyalarda araç sahibi olacağınız aralık belirleniyor ve sizde bunu bilerek sözleşmeye imza atıyorsunuz. 80 ay vadeli araç satın alacak birisi 41 ayda araç sahibi olabileceği gibi 10 ayda araç sahibi olabilir.

Birarabam almak isteyen birçok insanı bir araya toplamaktadır. Bu topluluklar gruplara bölünmekte ve her ay, ya da sırası gelene araba alınması sağlanmaktadır. Burada güvence BirArabam tarafından sağlanmaktadır. Örneğin grubun içerisinden birisi çıktığında veya ödeme yapmazsa devreye şirket girmekte ve bu boşluk tamamlanmaktadır. O sebeple güvenilir olduğunu anlamak zor olmayacaktır.

Yine de araba almak için tercih etmeden önce yapılması gereken firmanın kendisi ile irtibata geçerek daha fazla bilgi almak olacaktır. Kafanızda ki soru işaretlerini giderecek destek sizlere verilecek. Daha sonra kararınızı vermek daha hızlı adım atmanıza yardımcı olacaktır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 3 =