Batışehir Projesi

birevim senetle ev

Batışehir projesi bulunduğunu konum itibariyle İstanbul’un en merkezi noktasında yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bağcılar’da başlanan proje hemen İstoç Oto Center’ın yanında yer alıyor. Proje müşterilerine hemen teslim imkanı ile sunuluyor. Modern tasarımı, çok sayıda ortak kullanım alanına sahip olan inşaat projesinin yapımcı firması EgeYapı Group olarak dikkat çekiyor. 3189 konut sayısına sahip olduğu söylenen projenin toplam arsa alanı olarak 818 bin metrekare üzerine inşa edildiğini ekleyelim.

Projede çok sayıda farklı konut tipi bulunuyor. Bu konutlar ortalama olarak 75 metrekare ile 360 metrekare arasında kullanım alanlarına sahip olduğu söyleniyor.

Batışehir Kat Planları

Batışlehir projesi kat planları ile özgünlüğe sahip olduğunu söylemek doğru olacaktır. Farklı bloklara inşa edilen proje tamamlandığında içerisinde 15 bin kişinin yaşayacağı tahmin ediliyor. Projenin içerisinde 100 bin metrekare yeşil alan, spor salonları, açık hava çarşı alanı gibi farklı detaylar da yer alıyor.

Projede bloklara özgü kat planları oluşturulduğunu söylemek doğru olacaktır. F blok içerisinde bulunan 2+1 konut tipine sahip olan yapılar kavisli yapısı ile bu kat planları arasında en dikkat çeken noktadır. Ayrıca daireler özel bahçe alanlarının olduğu da kat planların görülebiliyor. Geniş iç kullanım alanlarının yanı sıra geniş balkonlara sahip olan projede herkes istediği özelliklere sahip konutu rahatça bulabilecektir.

Batışehir Ödeme Seçenekleri

Batışehir projesinde kendiniz için yada yatırım yapmak için ev almak isteyenler için özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Projede fiyatlar 450 bin TL ile 1.5 milyon TL arasında değişiyor. Proje içerisinde bu verilere dikkat ederek tercihinizi yapabilir ve ardından size uygun ödeme seçenekleri ile istediğiniz eve rahatça ulaşabilirsiniz.

Projeden ev alacak ve bunu peşin ödeyerek yapacaksanız size %20 indirim fırsatı sunuluyor. Bir başka ödeme seçeneği olarak %25 peşin ile geriye kalan borca 57 ay vade imkanı veriliyor. Tabi firma tarafından sunulan bu seçeneklerin yanında isteyen müşterilerin banka kredisini tercih ederek istedikleri evi satın alabileceklerini rahatlıkla söylemek doğru bir bilgi olacaktır.

Batışehir Proje Özellikleri

Projenin geniş bahçe alanları olması ortamın rahat ve huzurlu olmasına imkan sağlıyor. Çocuk oyun alanı, parti alanı, kapıcı, masaj salonu, restoran, kafe gibi hizmetlerde projede yer alıyor. Yangın asansörü, özel güvenlik, yangın alarmı, güvenlik kamerası, basınca dayanıklı acil çıkış merdiveni, kapalı devre TV, servis asansörü gibi güvenlik özellikleri de projeye yer alıyor.

Ortak olarak kullanılabilecek futbol ve basketbol sahaları, sauna, tam donanımlı spor salonu, açık, kapalı ve çocuk yüzme havuzları, tenis ve squash kortu projede ki spor alanları olarak öne çıkıyor. Kat yükseklikleri 3.25 metre olarak belirlenirken soğutma işlemi klima ile yapıldığını da eklemekte fayda var.

Batışehir Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Batışehir projesi ilçe olarak Bağcılar’ın içerisinde yer alıyor. Avrupa Otoyolu üzerinde bulunan proje E80 yolu bağlantısı ile her yönden rahat bir ulaşım imkanına sahip olarak gözüküyor. İstoç Ticaret Merkezi’nin yanında ki proje şehrin hemen dibinde aynı zamanda şehirden bir o kadar uzakta yer alıyor diyebiliriz.

Ana bağlantı noktalarına yakın olan proje şehirde ki her noktaya kolay bir ulaşım imkanı sunuyor. Avrasya Tüneline 30 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 25 kilometre, İstanbul Havalimanına 35 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Şehirde istediğiniz her noktaya maksimum 45 dakika uzaklıkta bir konuma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Etrafında ticaret merkezleri ve birçok AVM olması da dikkat çeken detaylardan bazılarıdır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + seven =