Başkent Emlak Konutları

birevim senetle ev

Ülkemizdeki emlak sektörü, her dönemde canlı bir şekilde ülke ekonomisindeki yerini korumuş ve bu yönde de projeler devam ettirilmiştir. Özellikle de konut projeleri kapsamında inşası devam eden ve yakın zamanda tamamlanan konut projelerinin sayısının son derece fazla olduğunu ve bu yönde de sayısız konutun satışa çıktığını söyleyebiliriz.

Yeni konut projeleri içerisinde bulunan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projeleri dahilinde, İstanbul ve diğer birçok farklı il içerisindeki projelerin devam ettiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda söz konusu yatırım ortaklığı bünyesinde sunulan diğer birtakım dükkan, ofis ve mağaza konutlarının da bu yönde devam ettiğini ve yine yakın zamanda tamamlanan projelerin de kullanıma hazır şekilde satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Bu güncel konut projeleri dahilinde daha detaylı bir şekilde bilgi verebilir ve özelliklerinden de bahsederek incelemeler yapabiliriz.

Başkent Emlak Konutları, Ankara’daki en gözde ve en yeni konut projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Emlak Konut bünyesinde inşa edilen ve inşası tamamlanan bu proje içerisindeki daire, dükkan ve ofislerin tamamı, satışa hazır durumdadır. Birçok farklı ödeme seçeneği ile ve avantajlı fiyatlar ile söz konusu proje kapsamında bir konut sahibi olabilir ve bu yol ile de Ankara’nın yükselen trendinde bir yatırıma sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Ebruli Ispartakule de bu yönde yeni tamamlanmış olan konut projelerinden bir diğeri olarak karşımıza çıkıyor. Birçok farklı konut seçeneğinin bulunduğu bu proje aracılığı ile de faizsiz ödeme seçenekleri ile taksitli bir şekilde ödeme yapabilir ve bu yol ile de konut sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda uzun vadeli olarak da kira öder gibi konut sahibi olabileceğinizi de bu projeler dahilinde belirtebiliriz. Avangart İstanbul projesi de tüm Avrupa’nın gördüğü en büyük konut projelerinden ve en yeni konut projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Söz etmiş olduğumuz Emlak Konut bünyesinde, ayrıca inşası devam eden güncel projelerin de yer aldığını söyleyebiliriz. Bu projeler kapsamında da lansman fiyatları ile büyük indirimlerden yararlanabilir ve son derece avantajlı bir şekilde yatırım fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × five =