Barcelona City Projesi

birevim senetle ev

Taham Yapı uzmanlığı ile Mudanya/Halitpaşa mahallesinde yükselen Barcelona City Projesi, 5 blok 44 daireden meydana gelmektedir. 3.900 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen projede 3+1 ile 4+1 olmak üzere 138 metrekare ve 208 metrekare arasında seçenekler sunulmaktadır. Yüksek katlı yapılardan hoşlanmayan kişiler için 3 katlı tasarımıyla ön plana çıkan Barcelona City, zeytin ağaçlarının tam ortasına konumlanmış ve aynı zamanda deniz manzarasına sahip eşsiz yaşam merkezlerinden biri olmaya adaydır.

Projenin tüm bloklarında her daire aynı kalite standardıyla inşa edilmiştir. Yani tüm dairelerde en iyi malzeme ve işçilik kullanılmış olup, bu sayede hem görsel hem de konfor olarak beklentiler fazlasıyla karşılanmıştır. Bununla birlikte Barcelona City Projesi sosyal donatılar bakımından da oldukça zengindir. Kısacası aradığınız her şeye sahip olabileceğiniz özelliklerle karşınıza çıkan bu fırsatı kaçırmadan değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Barcelona City Kat Planları

Çekirdek aile ile birlikte geniş aileler içinde uygun alternatifler sunan Barcelona City projesinde farklı metrekarelere sahip 3+1 ve 4+1 daire alternatifleri vardır. Dairelerin her biri birinci sınıf malzemelerle üretilmiş ve oldukça kullanışlı bir plan doğrultusunda inşa edilmiştir. Bahçe katları 3+1’den oluşurken ara katlarda dublex daireler yer almakta ve bununla birlikte 208 metrekare 4+1 dairelere yer verilmiştir. Dolayısıyla Barcelona City Kat Planları gerek aile yapısı gerekse bütçe durumu göze alınarak en iyi şekilde tasarlanmıştır.

Barcelona City Ödeme Seçenekleri

Bursa’nın merkez ilçesi olan Mudanya’da inşa edilen Barcelona City projesi şehrin gözde yaşam merkezlerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Gerek çevre gerekse proje içi özellikleri sayesinde cezp edici niteliği taşıdığından ötürü konut satışlarının kısa sürede tamamlanması hedeflenmektedir. Merak edilen Barcelona City Ödeme Seçenekleri için 309binden başlayan ve 550bin ile üzeri değer taşıyan konutların alımında %50 peşin kalan kısmına 18 ay 0 faiz ile ödeme kolaylığı tanınmaktadır. Ayrıca tercih edilen konut ve kişiye özel ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi için firmanın satış ofisiyle iletişime geçerek net bilgiler elde edebilirsiniz.

Barcelona City Özellikleri

Kuşkusuz her birey yaşam alanında konfor ve zamandan tasarruf etmek adına iyi bir noktada yaşamını sürdürmek ister. İşte Barcelona City Özellikleri sayesinde kişilere diledikleri yaşamı sürdürme fırsatı tanımaktadır. Projenin taşıdığı özelliklere kısaca değinecek olursak;

Genel Özellikler; 3.900 metrekare arsa alanı, 44 daire ve kapalı otopark

Teknik Özellikler; su deposu

Güvenlik Özellikleri; kapalı devre TV, Özel Güvenlik

Spor Olanakları; tam donanımlı spor salonu, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları

Becelona City Nerede? Yakın Çevre Özellikleri

Söz konusu Barcelona City Projesi Bursa/Mudanya/Halitpaşa mahallesinde inşa edilmiştir. Dolayısıyla lokasyon bakımından oldukça iyi bir konuma sahip olduğundan ötürü kişiler istedikleri her şeye kolayca ulaşabilecek ve saatlerce trafikte kalma derdinden kurtulacaktır. Yakın çevresinde pek çok sayıda hastane, okul, alışveriş merkezi gibi iş ve yaşam merkezi yer alır.

Bunlardan birkaçını sıralayacak olursak; Mudanya Devlet hastanesi Göz Polikliniği, Bademli Aile Sağlık Merkezi, Medika Kulak Burun Boğaz, Emine Örnek Koleji, Mavi Dünya Koleji, Bademli Pandora, Endülüs Park, Bamboo Park gibi Barcelona City projesinin çevresinde sayılabilir pek çok önemli nokta yer almaktadır. Dolayısıyla kırsal bir alanda inşa edilmeyen projeden konut satın aldığınızda yaşam kalitenizin artacağı gibi yaşantınıza çok fazla kolaylık sağlayacağınızı bilmelisiniz. Bundan ötürü konut satışları tamamlanmadan ilgili kişilerle iletişime geçmeli ve sizlere sunulan fırsatları değerlendirmelisiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 − 6 =