Babacan Premium Projesi

birevim senetle ev

Babacan Premium projesi İstanbul’un Avrupa yakasında Esenyurt içerisinde yapılıyor. Toplam 5 bloktan oluşan projenin içerisinde binden fazla konut, ofis ve mağazanın olması planlanıyor. Bunlarla birlikte bir adet AVM ve otel de projenin içerisinde yer alıyor.

2019 yılının sonunda yapımının tamamlanması planlanan projenin ev sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Babacan Yapı tarafından yapılan projenin 28500 metrekare arsa alanına sahip olduğunu söyleniyor. İki etap olarak planlanan proje şuan için hemen teslim ile satışına devam ediliyor.

Babacan Premium Kat Planları

Babacan Premium projesinden ev almak isteyenler öncelikle kat planlarını incelemelidir. Projenin içerisinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin olduğunu söylemeliyiz. Bunlara uygun katlara göre değişen farklı kat planları sizlere sunuluyor. Bu planlarda dikkat çeken en önemli detaylarında başında geniş kullanım alanlarına sahip olması olduğunu ekleyelim.

Stüdyo daire başta olmak üzere tüm konutlarda amaç alanın en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak için planlama yapmak olduğu rahatça görülüyor. Amerikan mutfak seçeneği, geniş oturma alanlarının yanı sıra ailenizle rahatça zaman geçirebileceğiniz geniş teras alanları bulunuyor. Tüm odaların bağlantıları ve her odadan neredeyse terasa çıkılıyor olması da kat planlarına ne kadar önem verildiğinin en büyük ispatı olarak öne çıkıyor diyebiliriz.

Babacan Premium Ödeme Seçenekleri

Projeden ev almayı düşünenler için firma bünyesinde farklı ödeme seçenekleri sunuyor. İlk ödeme planı olarak %5 peşinat, 12 ay sonra %15 ara ödeme yaptıktan sonra geri kalan %80’lik kısmını banka kredisi çekerek ödemenize imkan veriliyor.

Firma bünyesinde %25 peşinat vermeniz halinde geriye kalan %75’lik kısmını 40 ay vade ve 0 faiz ile ödeme imkanı sunuluyor. Bu iki seçenekten birisini tercih edebileceğiniz gibi isterseniz kendi ekonomik durumunuza uygun bir seçeneği de yapılandırmayı başarabilirsiniz. Firma bu noktada müşterilerine en kolay ve rahat bir yardımı sunmayı amaçlıyor. Bunun için tek yapmanız gereken firma ile irtibat kurmanız gerektiğini söylememiz yeterli olacaktır.

Babacan Premium Proje Özellikleri

Projeden ev alarak kaliteli bir yaşam adım atmış olacaksınız. Bu yaşamı sağlamak için projenin birbirinden faydalı birçok özelliği bulunuyor. Bu özellikler arasında güvenliğinizi sağlamak için kapalı devre TV, özel güvenlik, görüntülü diyafon hizmeti sunuluyor. Bununla birlikte sosyal alan olarak masaj salonu, restoran, kafe, çocuk oyun alanı ve geniş bahçeler bulunuyor. Spor yapmak için açık yüzme havuzu, tam donanımlı bir spor salonu, sauna, futbol sahası ve basketbol sahaları ile birlikte tenis kortu projede yer alıyor.

Merkezi ısıtma sistemine sahip olan projede hidrofor, yük asansörü, su deposu gibi özellikler bulunuyor. Tüm bu özellikler sayesinde hayatınızın yaşam kalitesini olması gerekenden en yüksek seviyeye çıkarmaya başarmanız sağlanıyor.

Babacan Premium Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Babacan Premium projesi E5 karayolunun yanında yer alıyor. Esenyurt içerisinde yer alan projeye yakın noktalar birçok eğitim alanı, hastane hizmeti bulunuyor. Küçükçekmece ile Büyükçekmece göllerinin arasında bulunan proje denize sadece 5 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Projenin bazı önemli noktalara uzaklıkları şu şekilde diyebiliriz. Taksim meydanına 38 kilometre, Avrasya Tüneline 41 kilometre, İstanbul Havalimanına 50 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Projenin etrafında eğlenmenize yardımcı olacak eğlence mekanları, restoranlar, iş mekanları ile alış veriş merkezleri yer alıyor.

Bulunduğu nokta itibariyle rahatça ulaşılabilen projeye metrobüs veya otobüs hizmetlerini kullanarak kısa süre içerisinde rahatça varmanız mümkün oluyor. Gelişen bir bölgede olmasının da etkisiyle rahat bir yerleşim alanını misafirlerine sunmayı başarıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven + three =