Ataşehir Modern’de Ön Talep Öncesi Cazip Avantajlar!

birevim senetle ev

Lens Yapı’nın Anadolu Yakası’nda inşa ettiği Ataşehir Modern projesinde ön talep öncesi cazip avantajlar sunuluyor. Birçok markalı projeye imza atan Lens Yapı, Ataşehir Modern’i yatırım değeri yüksel bir proje olarak hayata geçiriyor.

562 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Ataşehir Modern, İstanbul’un finans ve yaşam merkezi Ataşehir’de yükseliyor.

Ulaşım avantajı ve sosyal imkanları ile yatırımcıların dikkatini çeken proje 250 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde 3 kuleden oluşuyor. Ataşehir Modern projesinde 43 katlı Flex Kule, 35 katlı Balance Kule ve 25 katlı Grand Kule yer alıyor. Ataşehir Modern’de 1106 daire ve 44 adet ticari alan bulunuyor. Her kule farklı tasarlanarak mimari açıdan benzersiz bir yaşam sunuyor. Adalar, Marmara Denizi ve İstanbul manzara seçenekleriyle yatırımcılara İstanbul’u farklı açıdan yaşama fırsatı veriyor.

AVANTAJLI FİYATLAR

Ataşehir Modern’de daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlandı. Dairelerin büyüklükleri 78 ile 440 metrekare arasında değişiyor. Sakinlerin keyifli dakikalar geçirmesine olanak tanınan Ataşehir Modern’in sunduğu sosyal donatılar arasında mağazalar, lüks kafe ve restoranlar, yüzme havuzları, kareoke, yoga, sinema ve fitness salonları yer alıyor. Ataşehir Modern, alıcılara ön talep öncesi cazip fırsatlar sunuyor. Ön talep öncesi fiyatların 562 bin TL’den başladığı projenin Mart 2021’de alıcılara tslim edilmesi planlanıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen + 5 =