Ardahan Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

İnsanların en kısa sürede ev sahibi olmasını sağlayan markaların başında Birevim geliyor. 2016 yılından bu yana faaliyetlerini devam ettiren Birevim; çok eski bir geçmişe sahip olmamasına rağmen otuz yıla dayanan sermayesi ile kendisini her açıdan ispat etmiş bir kurum! Ev veya araba almak isteyen insanların kendileriyle aynı durumdaki tüketicilerle bir araya gelmesini amaçlayan Birevim; bireysel tasarruf yerine birlikte tasarruf finansını benimser. Bir başka deyişle, insanların tabiri caizse imece usulüyle ev sahibi olmasını sağlar. Siz de Ardahan kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için uygun finansman arayışı içerisindeyseniz vakit kaybetmeden Birevim dünyası ile tanışmalısınız.

Neden Birevim?

Birevim dünyasına adım atmak için çok sayıda sebebiniz var! Ayda 444 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatını sizlere sunan Birevim; buna ek olarak sizden hiçbir şekilde peşinat da istemiyor. Faiz, vade farkı, kira yardımı ve sizi zorlayacak türden diğer maddi detayların Birevim bünyesinde yer olmadığını da bir kere daha ifade etmeliyiz. Bir başka deyişle, bütçenize uygun taksitlerle almak istediğiniz evin değeri ne ise onu ödüyorsunuz.

Birevim sayesinde almak istediğiniz eve hiçbir fark ödemeden sahip olma avantajına erişirsiniz. 310 kişiye kadar uzanan tasarruf grupları sayesinde alt veya orta gelir grubunda olsanız dahi ev alma şansına sahip olursunuz. Bunun yanı sıra, borcunuzun normalden çok önce biteceğini ifade etmeliyiz. Örneğin, 246 kişiden oluşan bir tasarruf grubuna girdiğiniz takdirde taksitlerinizi maddi durumunuzu asla zorlamayacak şekilde ödeme imkanına erişirsiniz. Toplam borcun evinizin teslim tarihine göre 84 ila 101 ay arasında bittiğini söyleyebiliriz. İstediğiniz takdirde peşinat da ödeyebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ödenen peşinat ile borcunuz daha da erken bitebilir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim ile İkinci El Ev Almak Mümkün Mü?

Peşinatsız yalnızca 444 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olmanızı sağlayan Birevim; faizsiz ev alma şansıyla sizleri buluşturuyor. 500 bin TL tutarında bir ev satın almak istiyorsanız evin değeri kadar ödeme yaparak en kısa süre içerisinde evinize sahip oluyorsunuz. Konut kredisi seçeneğinde olduğu gibi 500 bin TL tutarındaki krediyi bir milyon TL olarak ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Birevim sayesinde Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olma şansına erişebilirsiniz. Ardahan’da oturuyor olabilirsiniz ancak istediğiniz takdirde İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerden ev almanız mümkün! Buna ek olarak, yalnızca birinci el ev almak zorunda değilsiniz. İstediğiniz takdirde ikinci el ev almanıza da izin veriliyor.

Birevim’den kimler faydalanabilir sorusu; birçok kişinin merak ettiği hususlardan birisi! Bu noktada, 18 yaşından büyük olduğunuz takdirde Birevim ile ev veya araba alma şansına sahip olabilirsiniz. Maddi durumunuz Birevim için önem taşımıyor. Buna ek olarak, kredi notunuza da hiçbir şekilde bakılmıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight − one =