Ankara Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Birevim; insanların en kısa sürede ev, araba ve işyeri sahibi olabilmesi adına onlara en iyi imkanları sunan markaların başında geliyor. Türkiye’nin her bir köşesine dağılmış yüzlerce şubesiyle hizmet veren Birevim; tasarruf finans uzmanlarıyla insanların en doğru şekilde ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Bu noktada, Birevim şubesini ziyaret ettiğiniz takdirde tasarruf finans uzmanına geliriniz, beklentiniz, ödeme gücünüz gibi hususlarda gerçekçi bilgiler vermelisiniz. Bu sayede, hem ödeme gücünüze hem de beklentinize uygun bir ödeme planı ile ev sahibi olma hayalinize erişebilirsiniz. Bir başka deyişle, tasarruf planlarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Birevim’de Teslim Tarihiniz Nasıl Belirlenir?

Birevim’de birden çok tasarruf planı vardır. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarına ve ödeme gücünüze bakarak teslimat tarihiniz farklılık gösterir. Bu noktada, tasarruf finans uzmanınızdan yardım alabilirsiniz. Çünkü, tasarruf finans uzmanı; size seçmiş olduğunuz tasarruf planına göre maksimum teslimat tarihiniz hakkında bilgi verecektir. Buna ek olarak, teslimat tarihinizi öne çekmek adına neler yapmanız gerektiği hakkında da size yol gösterecektir.

Birlikte tasarruf finansı; konut kredisi başta olmak üzere diğer finansman yöntemlerine kıyasla çok daha esnek bir yapıdadır. İstediğiniz takdirde tasarruf taksitlerinizi erkenden kapatabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ara ödeme yapmanız da mümkün! Ayrıca, tasarruf hedefinizi değiştirmenize de izin verilir. Bilhassa başvuru sürecinizde tasarruf finans uzmanınıza bu konu hakkında soru sorabilirsiniz. Evinizin teslimatının öncesinde veya sonrasında birtakım hususlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu noktada, alım satım sürecine hazırlıklı olmak adına tasarruf finans uzmanlarından ipotek, tapu, ekspertiz ve satış prosedürleri hakkında bilgi almalısınız.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim’de Tasarrufların Güvencesi Nasıl Sağlanır?

İnsan merkezli finans anlayışı ile hareket eden Birevim; tasarruf sahiplerinin haklarının korunması adına gereken her şeyi yapar. Birevim’in sunmuş olduğu güvencelerin ne olduğunu bizzat tasarruf finans uzmanına sorabilirsiniz. Bu konular hakkında bilgi aldıktan sonra başvuru sürecinizde daha net bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Birevim aracılığıyla tasarruf yapan tüketicilerin tasarruflarının farklı amaçlarla kullanılmayacağına dair gerekli çözümler sunulur. Birevim’in tasarruf fon havuzu BDDK’nın denetimi altındadır. Bu noktada, teslimatını almış bir tüketicinin evine veya arabasına satılamaz ibaresi konur. Bu sayede, henüz teslimatını almamış tüketicilerin Birevim’e güvenmesi sağlanır. Buna ek olarak, tasarruf sahibi ile Birevim arasında sözleşme imzalanır. Bu sözleşmenin içeriğinde sözleşme sahibinin tüm haklarının korunmasına çalışılır. Bir başka deyişle, tasarruf sahibinin haklarının garanti altına alınması noktasında sözleşmenin ciddi bir önemi bulunur. Bunlarla yetinmeyen Birevim; tasarruf sahiplerine isteklerine bağlı olarak teminat senedi veya teminat mektubu sunar.

Birevim’in fon havuzunun kurumsal operasyonel hesaplarından ayrı olduğunu söylemeliyiz. Fon havuzunda yer alan tasarruflar; amacı dışında hiçbir şekilde kullanılamaz. Ayrıca, tasarrufların izinsiz olarak başkasına devredilmesi de mümkün değildir. Sonuç olarak, Birevim’in güvenilir ve avantajlı bir kurum olduğu noktasında herhangi bir şüpheniz olmamalı!

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − 13 =