AND Pastel Projesi

birevim senetle ev

AND Pastel projesi İstanbul’un Anadolu yakasında yükseldi ve satış için hazır bir şekilde bekliyor. Proje toplam 45 bin metrekare alanda inşa edilirken projenin yapımcı firması olarak AND Gayrimenkul görünüyor. Proje toplamda 7 blok şeklinde yapılırken içinde bulunan konut tipleri 74 ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Toplam inşaat alanı ise 250 bin metrekareden fazla olduğu aktarılıyor.

Kartal’da yapımına başlanan ve kısa süre içerisinde tamamlanan proje birçok noktaya yakın olması ve kendine has bir mimariye sahip olması ile dikkat çekmeyi başarıyor.

AND Pastel Kat Planları

AND Pastel kat planları olarak blokların durumuna göre farklılık gösteriyor. Tercih edeceğiniz konut tipine karar verdikten sonra ona uygun olan hazırlanan planı detaylı bir şekilde inceledikten sonra kararınızı verebilirsiniz.

Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor. Hepsi tek bir tip olarak hazırlanmadığını dikkatlerden kaçmıyor. 1200 adet konut içerisinde farklı özelliklere ve kat planlarına sahip olan seçenekler bulunuyor. Geniş kullanım alanları, ferah tasarımı ile insanların hayat kalitelerinin standardın üzerinde olmasını sağlamayı amaçlıyorlar. Bu konuda tercihinizi yaparken tek kafa karıştırıcı noktanın çok fazla seçeneğinin olması oluyor. Kat planı ve kullanım alanına göre istediğiniz her türlü konut tipini tercih edebileceğinizi ekleyelim.

AND Pastel Ödeme Seçenekleri

AND Pastel projesinden farklı ödeme seçeneklerini kullanarak rahatça bir konut alma şansınız var. Hemen teslim ile sunulan konutlar minimum fiyat olarak 425 bin TL’den satışa başlanırken üst limit olarak 1 milyon TL gösterildiğini ekleyelim.

Ekonomik durumunuza göre alacağınız evi seçtikten sonra ödeme düzeninizi belirlemeniz mümkün olacaktır. Peşin ödemelerde firma müşterilerine %15 indirim imkanı sunuyor. İkinci ödeme planında %55 peşin ödenmesi halinde kalan kısım için 36 ay vade seçeneği ile 0 faiz imkanı sunuluyor. İsteyen müşterilerine her türlü banka kredisi miktarı içinde yardımcı oluyorlar. Firma kısacası ev almak isteyen tüm müşterilerine uygun ödeme seçenekleri ile bu projeden ev alma imkanı sunmaya çalışıyor.

AND Pastel Proje Özellikleri

AND Pastel projesine değer katan onlarca özellik bulunuyor. Binin üzerinde daire ile birlikte ofis alanları ve farklı mağaza çeşitleri de yapının içinde yer alıyor. Ücretsiz otopark, merkezi sistem ısıtma, özel güvenlik ve kartlı giriş sistemi dikkat çeken bazı özellikleri arasında yer alıyor.

Ortak kullanım alanı olarak geniş bahçesi ile birlikte çocuk oyun alanı, kapıcı hizmeti, masaj salonu, parti alanı ve restoran seçenekleri yer alıyor. Spor yapmak isteyenlere tam donanımlı spor salonu, sauna, futbol ile basketbol sahaları, açık, kapalı ve çocuk yüzme havuzları, squash kortu da yer alan özellikler diyebiliriz. Geniş iç özellikleri ve mutfak içerisinde ki ankastre özelliği de eklenmesi gereken detaylar diyebiliriz.

AND Pastel Nerede ve Çevresinde Ne Var?

AND Pastel konum olarak Kartal merkeze çok yakın bir noktada bulunuyor. D100 karayolunun üzerinde olmasından dolayı rahat bir ulaşıma sahip olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Etrafında çok sayıda modern yapının bulunduğu proje insanlara kaliteli bir yaşam şansı sunuyor.

Adalar manzarasına sahip olan proje metro hattının yakınında yer alması ile de dikkat çekiyor. Maltepe Park, Lütfi Kırda Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Anatolium Marmara Alışveriş merkezi yapıya yakın merkezi noktalar diyebiliriz.

Avrasya Tüneline 21 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanına 17 kilometre uzaklıkta yer aldığını da eklememiz gerekiyor. Anadolu yakasında yapımı tamamlanan en özel projelerden birisini olduğunu rahatça söylememiz gerekiyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × two =