Alpuka Park Aluna Projesi

birevim senetle ev

Seçkin projelerden biri olarak karşımıza çıkan Alpuka Park Aluna, doğanın tam ortasında huzurlu ve güvenli bir yaşam vaadiyle Ankara/Çankaya Yaşamkent mahallesinde inşa edilmiştir. Diğer konut projelerinden farkı sadece 4+1 daire tipiyle tasarlanmasıdır. Buradan anlayacağınız kişilere geniş, ferah ve konforlu bir yaşam oluşturulduğudur. Alpuka İnşaat’ın uzmanlığıyla yükselen ve kusursuz bir mimariyle inşa edilen proje 2 bloktan oluşmaktadır. Konut sakinlerinin hayatı boyunca huzurlu ve güvenli şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için hiçbir detay atlanmamış ve ciddi bir emek sarf edilerek eksiksiz bir yaşam alanı oluşturulmuştur.

Alpuka Park Aluna Kat Planları

Alpuka İnşaat imzasını taşıyan proje bugün Ankara’nın en gözde yaşam merkezlerinden biri özelliğini taşımaktadır. 2 bloktan oluşan projede toplamda 50 daire ve her bir daire 4+1’den oluşmaktadır. Konutlar 180m2 büyüklüğünde 850.000TL’den başlayan fiyatlar dahilinde alıcılarıyla buluşmaktadır. Dairenin cephe ile kat sayısına bağlı olarak fiyatta artış görülmektedir. Daireler son derece kullanışlı şekilde tasarlanmıştır ama sizler Alpuka Park Aluna Kat Planları konusunda detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz, resmi internet sayfasından istediğiniz bilgilere ulaşabileceğiniz gibi satış ofisini ziyaret edebilir veya telefonla iletişime geçerek merak ettiğiniz her hususta bilgi alabilirsiniz.

Alpuka Park Aluna Ödeme Seçenekleri

Bildiğiniz gibi bugün konut kredisi almak istediğiniz hemen her banka konut değerinin %80’nina varan kredi imkanı sunmaktadır. Dolayısıyla %20 peşin kalanı için bankalardan kredi kullanabilir veya proje firmasının tarafınıza özel sunacağı ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz. Söz konusu Alpuka Park Aluna konutları 850.000TL’den başlayan rakamlar doğrultusunda satışa sunulmaktadır. Proje konutlarının yarısından fazlasının satışı tamamlanmış olup, kalan daireleri kaçırmadan değerlendirmek için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

Alpuka Park Aluna Özellikleri

Aşırı kalabalıktan uzak, sessiz ve sakin bir alanda doğayla baş başa bir yaşam sürmek isterseniz, Alpuka Park Aluna proje konutlarının tam da istediğiniz özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sadece 50 daireden oluşan 2 bloklu yaşam merkezinde aradığınız her konforu elde edebileceğinizi belirtebiliriz. Genel olarak projenin sizlere sunduğu özelliklerden bazılarını fikir edinmeniz adına aşağıda sıralamış bulunmaktayız.

Site Özellikleri; şelale, süs havuzu, göl/gölet, çocuk aktivite alanları, basketbol sahası, fitness merkezi, sauna, kapalı otopark, 7/24 güvenlik/kameralı güvenlik,

Bina Özellikleri; hidrofor, jeneratör, asansör

Konut Özellikleri; geniş hol, yerden tavana kadar cam cepheler, ankastre beyaz eşya, doğal lamine ile meşe zemin, kış bahçesi, 3 banyo, merkezi sistem, ısı pay ölçer, akıllı ev sistemi, giyinme odası, çamaşır odası

Gibi gerekli olan her ihtiyaç düşünülerek dairelerde uygulanmıştır. Ayrıca projede yer alan iki bloğunda inşaat teknikleri eksiksiz yapılmış, sorunsuz oturuma hazır vaziyette alıcılarına sunulmuştur.

Alpuka Park Aluna Nerede? Yakın Çevre Özellikleri

İddialı konut projeleriyle son yıllarda bir hayli ön plana çıkan Başkent Ankara, bu seferde Çankaya ilçesi Yaşamkent mahallesinde Alpuka Park Aluna projesiyle ses getirmektedir. Aile konseptinden esinlenerek geniş ve ferah dairelerin tasarlanmasıyla yükselen proje, geniş aileler için çok doğru bir seçim olacaktır. Konum olarak otobüs ve metro güzergâhı üzerinde yer almasından ötürü ulaşım problem olmayacaktır. Ayrıca kafe, eğitim kurumları, sağlık kurumları, alışveriş merkezlerine de yakın mesafede olduğundan ötürü sosyal yaşam hususu da Alpuka Park Aluna sakinleri için sıkıntı olmayacaktır. Eğer ki, iyi bir noktadan konut satın alarak ev sahibi olmak istiyorsanız Park Aluna için doğru bir seçim diyebiliriz. Akıllı ev sistemleri ile dizayn edilen daireler, konforlu bir yaşam sürmeniz adına sizleri beklemektedir.

birevim
Paylaş

12 Comments

 1. Duygu Turan Reply

  İki blok yapısıyla nezih bir apartman yapısına benzemiş ve spor alanları aktivite alanları bolca mevcut 🙂

 2. Musa Keskin Reply

  Projenin dışının komple cam olması güzel, ancak ev olarak kullanmak isteyenlere bir dezavantaj sağlayacaktır.

  1. admin Reply

   Merhaba Musa Bey,
   Bu şekilde tasarlanan projeler genelde ofis olarak değerlendirilmekte ancak ev olarak kullanılmasını engelleyecek bir durum değil.

 3. Mehmet Polat Reply

  Rezidans mantığında yapılmış olması güzel bir düşünce. Tasarımı ve yaşam alanları çok hoşuma gitti

 4. Gaye Yalçın Reply

  Şehir hayatından biraz uzak, sakinlik ve bol yaşam alanıyla dikkat çekici bir proje, ancak daha çok ofis kullanımına uygun tasarlanmış 🙂

 5. Nilgün Kılıç Reply

  Ankara Çankaya tarafına son zamanlarda çok fazla projeler yapılmaya başlandı ve hepsi çok rağbet gördü 🙂

 6. Murat Aydın Reply

  Ankara tarafına yapılan en güzel projelerden biri bence, bir tanıdığımın ofisi var ve çok memnun 🙂

  1. admin Reply

   Merhaba Murat Bey,
   Alpuka Park Aluna projesini diğer projelerden ayıran en büyük özellik sadece 4+1 daire tipiyle tasarlanmasıdır.

 7. İbrahim Yalçın Reply

  Projede sadece 4+1 tasarımın olması garip, yani daha küçük bir daire olmaması tercih etmek isteyenler açısından kötü bir durum, diğer açıdanda ilgi çekici olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 5 =