Ağrı Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Taksitle ev almak zannettiğiniz kadar kolay değil! Bilhassa birikmiş paranız yoksa finansman yardımı olmadan ev almanız hayalden öteye geçmez. Finansman yardımı konusunda önünüzde çok az seçenek var! Senetle ev alma yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Size eviniz için gerekli olan finansman tutarını verdikten sonra borcunuzu ödemeniz adına senet imzalatan kişiler ile ev alma hayalinize erişebilirsiniz. Ancak, hiç tanımadığınız birinden senetle ev almanız güvenilir değildir. Bir başka deyişle, başınıza hiç tahmin etmediğiniz şeyler gelebilir.

Taksitle ev almak isteyenler için bir diğer seçenek ise tahmin edebileceğiniz üzere konut kredisi almaktır. Konut kredisi; yalnızca kredi notu yüksek ve bankalarla herhangi bir sorunu olmayan tüketicilere verilir. Buna ek olarak, kredi faiz oranları, dosya masrafları, peşinat ödeme zorunluluğu gibi hususlar yüzünden konut kredisi almayı tercih ettiğiniz takdirde çok ciddi masraflar ile karşı karşıya kalırsınız. Bunun yanı sıra, aylık taksit ödemelerinizi birkaç ay aksatmanız halinde ipotek konulan evinize banka sahip olabilir.

Taksitle ev almak isteyenler için en uygun seçeneği sunan Birevim; sosyal medyada da rastlayabileceğiniz üzere bir tasarruf şirketidir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim ile Nasıl Taksitle Ev Alınır?

Birevim; tasarruf yaparak ev almanızı sağlayan bir marka! Küçük taksitler ile ev sahibi olma fikri size ütopik gelebilir. Ancak, Birevim; bu fikri gerçeğe dönüştürüyor. Birevim faizsiz tasarruf sistemini bugüne kadar yüzlerce insan kullanmıştır. Ayrıca, sistemin başarısını duyan farklı kişiler de Birevim ailesine katılmaktadır.

Birevim ile nasıl ev alınır diye merak ediyorsanız önünüzde çok sayıda seçenek olduğunu söylemeliyiz. Her şeyden önce, serbest tasarruf planından bahsetmeliyiz. Bu sistem ile hem aylık taksitlerinizi hem de evinizi ne zaman teslim alacağınızı siz belirlersiniz. Herhangi bir etki altında kalmadan ödeme planınızı ortaya koymanız ciddi bir avantaj! Birevim’de bir de sıra tespitli tasarruf yöntemi yer alır. Bu yöntem ile aylık ödeyeceğiniz taksit tutarına uygun bir tasarruf grubuna katılırsınız. (örn: 48,60,72…) Ardından, noter huzurunda yapılan çekilişle evinizi ne zaman teslim alacağınız belirlenir. Bu iki ev alma yönteminin dışında konut değer endeksli ve sıra tespitli büyüyen tasarruf planı olmak üzere iki farklı ev alma yöntemi daha vardır.

Sonuç olarak, hangi yöntemi tercih ederseniz edin, evinizi en uygun şartlarla ve en kısa sürede mal etmiş olursunuz.

Birevim Devlet Tarafından Destekleniyor Mu?

Birevim; başarıları ile adından söz ettirmiş bir marka! Güvenilirlik konusunda herhangi bir sorun teşkil etmez. Çünkü, devlet tarafından sıkı denetim altındadır. Ayrıca, kurmuş olduğu sistem devletin yararınadır. Yastık altı paraları ortaya çıkarmasından dolayı devletin Birevim’e destek verdiğini söyleyebiliriz. Hatta, Birevim; ülke ekonomisine yalnızca 2020 yılında üç milyar TL’ye yakın katkıda bulunmuştur. Sonuç olarak, Birevim’in devletin denetimi ve desteği altında faaliyetlerine devam eden bir şirket olduğunu unutmamalısınız.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × five =