Ağaoğlu Çekmeköy Park Projesi

birevim senetle ev

Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi İstanbul’da yükseliyor. 2020 yılının ortasına doğru projenin tamamlanarak ev almak isteyenlere teslim edilmesi bekleniyor. İnşaat sektörünün güçlü firmalarından birisi olan Ağaoğlu tarafından yapılan proje içerisinde 738 adet konut seçeneği bulunuyor.

3 yıl içerisinde tamamlanması beklenen projede dört farklı konut tipi bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri bulunan projenin içerisinde ki konutların metrekareleri 80 ile 250 arasında değişiyor. Her türlü talebe uygun olan inşa edilen projenin içerisinde aynı zamanda mağazalar da bulunuyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Kat Planları

Ağaoğlu Çekmeköy Park toplamda 13 farklı kule bulunuyor. Her kule içerisinde bulunan konut tipleri için uygulanan özel kat planları bulunuyor. Tüm konut tiplerine uygun özel kat planları yer alıyor. 1+1 konut tipi bir blokta neyse diğerinde de aynı şekilde uygulanıyor. Birbirine benzer konut tipleri sayesinde hangisini tercih ederseniz edin aynı yaşama standardına sahip olma imkanınız bulunuyor.

Kat planlarında öncelik dairelerin kullanım alanlarının geniş olması dikkat çekiyor. Projede dikkat çeken en önemli nokta geniş balkon alanları oluyor. 4+1 konut tipinde ki kat planında geniş salon ile birlikte büyük balkon seçenekleri öne çıkıyor. Bu da beraberinde kolay bir kullanım sunuyor.

 Ağaoğlu Çekmeköy Park Ödeme Seçenekleri

Proje içerisinde konutların bedelleri 750 bin TL ile 2.6 milyon arasında değişiyor. Metrekare ve dairenin konumuna göre fiyatlar değişiklik gösteriliyor. Bu konut projesinden ev almak isteyenler için Ağaoğlu İnşaat farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Alınacak konutun bedelinin tamamı peşin ödenmesi halinde %15 oranında indirim imkanı sunuluyor.

İkinci ödeme planında %5 peşin ödenerek geriye kalan bedele 120 aylık banka kredisinden faydalanma imkanı veriliyor. Üçüncü ödemede %25 peşin ödeme ile birlikte şirket bünyesinde banka kredisi uygulanmadan 60 aya kadar vade seçenekleri veriliyor. Piyasa sunulan banka kredi faiz oranları proje içerisinde yer alan tüm konutlar için rahatça kullanılması için çalışmalar yürütülüyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Özellikleri

Binalar 15 kattan oluşuyor. Toplam 700’ün üzerinde daire bulunan projede aynı zamanda 211 mağaza da yer alıyor. Özel güvenlik ve kapalı devre TV ile güvenlik ihtiyacı sağlanıyor. Futbol ile basketbol sahaları, sauna, tam donanımlı spor alanı ve açık yüzme havuzu projede bulunuyor.

Mutfaklar genelde ankastre, tavan yüksekliği 2.8 metre ve ebeveyn banyosuna sahip yatak odaları projede yer alıyor. Yük asansörü ve ihtiyaç halinde su deposu projede öne çıkan detaylar olarak dikkat çekiyor. İnsanların yaşam kalitesini yükseltme adına çok farklı detayların dikkat edilerek hazırlanan projede ihtiyaç duyulan tüm detaylar özel bir şekilde insanlara sunuluyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Ağaoğlu İnşaat tarafından hazırlanan proje Şile otoyolu üzerinde yer alıyor. Bu yolda bulunan Kemerdere Kavşağı noktasında bulunan kafe İstanbul’un Anadolu yakasında yeni gözde alanlarından birisinde yükselmeye devam ediyor. Rahatça ulaşılabilecek olan bir konumda bulunan proje hem şehirden uzak yapısı hem de şehre yakınlığı ile dikkat çekiyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 19 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanına 28 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Denize uzaklığı 17 kilometre uzaklıkta olan projenin etrafında çok sayıda yeşil ve ormanlık alan yer alıyor.

Projeye çok yakın bir noktadan geçen metro ile istenilen her noktaya toplu taşımayla ulaşım imkanı veriliyor. Etrafında bulunan eğlence noktaları ile AVM’ler gezinti yapmak isteyenlere farklı fırsatları değerlendirme imkanı sunması ile proje öne çıkıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − 5 =