Afyonkarahisar Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Kredisiz ve taksitle ev almak isteyenler için en uygun seçeneklerin başında Birevim geliyor! Bugüne kadar binlerce insanın ev sahibi olmasını sağlayan Birevim sayesinde siz de ev sahibi olabilirsiniz. Birevim hakkında önyargılara sahip olmanıza gerek yok! Çünkü, güvenilirlik konusunda kendisini ispat etmiş bir marka! 2016 yılından bu yana hizmet veriyor olsa da otuz yıla dayanan sermayesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Kendisini Çoktan İspatladı!

Birevim; bugüne kadar başarılarıyla kendisini ispat etmiş bir marka! Bu bağlamda, Birevim’in pandemi dolayısıyla zorluklarla geçen 2020 yılında da faaliyetlerine tam gaz devam ettiğini söyleyebiliriz. Yeni sözleşme sayısını bir önceki yıla kıyasla yüzde 78 arttıran Birevim; bu konuda gerçekten de rekor kırdı. Ayrıca, 2020 yılı içerisinde gerçekleştirmiş olduğu teslimatlarla da ülke ekonomisine üç milyar TL gibi bir katkıda bulundu.

Birevim; 2016 yılından bu yana yalnızca beş yıl geçmesine rağmen kendisini ispat etti. Bulunduğu sektörün lokomotifi olduğunu söyleyebiliriz. İnsan merkezli, özgün yaklaşımı ile sektöre gerçek anlamda dinamizm kazandırdı. Tasarruf finansmanını tüm Türkiye’ye yaymak adına ciddi bir çaba içerisinde olduğunu söylemeliyiz. Birlikte tasarruf finansı yöntemiyle insanları ev sahibi yapan Birevim; yeni sözleşme sayısını 2020 yılında dahi arttırma başarısını göstermesiyle öne çıkıyor.

2020 yılı özellikle ekonomik anlamda ciddi sıkıntılarla geçti. Koronavirüs sebebiyle birçok insan işsiz kalırken işyerleri kapanmak zorunda kaldı. Buna ek olarak, Euro ve Amerikan dolarının değeri Türk lirası karşısında arttı. Bir başka deyişle, halkın alım gücünün düştüğünü söyleyebiliriz. Ancak, Birevim; konut sahibi olmak isteyenler için en uygun şartları sunuyor olmasından dolayı 2020 yılını da karlı bir şekilde kapattı. 2019 yılına kıyasla teslimat sayısını yüzde 59 oranında arttıran Birevim; teslimat finansman tutarını ise yüzde 85 oranında arttırdı. Sürdürülebilir büyüme noktasında en iyisini sunan Birevim; başarılarının kalıcı olacağı noktasında bir işaret daha verdi. 2020 yılı içerisinde bir milyon 200 bin kişinin Birevim’e katılmak için başvuruda bulunması bile Birevim’in popülerliğini ifade ediyor. Ayrıca, Birevim’in yalnızca bireysel anlamda değil toplumsal anlamda da katkı sağladığını söylemeliyiz. Üç milyar TL gibi bir rakamın ülke ekonomisine kazandırılması; Birevim’in milli ekonomiye vermiş olduğu katkıyı göstermesi açısından önemli bir veri!

Neden Birevim’e Katılmalısınız?

Birevim’e katılmak için çok sayıda sebebiniz var! Her şeyden önce, konut kredisinde olduğu gibi peşinat ödemek zorunda değilsiniz. Peşinatı yalnızca kendi isteğinize bağlı olarak ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, ek veya ara ödeme yapmak zorunda da değilsiniz. Birevim’in en büyük avantajlarından birisi de bünyesinde faize yer vermemesi! Kredi faiz oranları yüzünden almış olduğunuz tutarın neredeyse iki katını geri ödemek zorunda kalırsınız. Ancak, Birevim’de faiz oranı olmamasından dolayı yalnızca sahip olduğunuz finansman tutarını geri ödersiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × three =