Adıyaman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Birevim; güncel tarih itibariyle Türkiye’de bulunan en avantajlı ev edinme yöntemlerinden birisi! Ön ödemesiz, faizsiz, 250 ve üzeri aya kadar uzatılabilen vadeler ile tüketicilerin karşısına çıkan Birevim; hiç şüphesiz hızlı ve kolay ev sahibi olmanın kestirme yoludur. Bir başka deyişle, Adıyaman kredisiz ve taksitle ev alma fırsatını gerçeğe dönüştürür.

Birevim sayesinde Türkiye’nin her yerinden ev satın alabilirsiniz. Yaşadığınız yerden bağımsız olarak size dilediğiniz yerden ev alma fırsatı verilir. Faiz batağına batmadan ev sahibi olmayı mümkün kılan Birevim; maliyette fark ödemeden ev sahibi olmanız için en iyi seçenektir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim ile Neler Başarabilirsiniz?

Birevim; insanların ev sahibi olması adına elinden geleni yapan bir kurum! Bu noktada, peşinat ödemeden bir tasarruf grubuna dahil olabilirsiniz. Ardından, yapacağınız ara ödemeler ile borcunuzu daha erken bitirebilirsiniz. Ancak, bir kez daha hatırlatmak gerekirse, Birevim’de peşinat ödemek veya ara ödeme yapmak; tamamen tercihe bağlıdır. Birevim’in müşterilerini bu şekilde zorlaması kesinlikle söz konusu değildir.

Birevim sayesinde ev almak istiyorsanız birtakım hususlara dikkat etmelisiniz. Her şeyden önce, satın almak istediğiniz eve karar vermelisiniz. Bu evin maddi değeri sizin ihtiyaç duyacağınız finansman tutarı için önem taşır. Evin maddi değerini bildikten sonra yapmanız gereken şey aylık en çok ne kadar taksit ödeyeceğinizi tespit etmek olacaktır. Bu noktada, ekonomik durumunuzu kötü etkilememesi adına Birevim’in finansal danışmanlarından yardım alabilirsiniz. İstediğiniz takdirde yüz yüze gelerek istediğiniz takdirde ise 444 23 53 numarası ile Birevim ödeme planı konusunda yardım alabilirsiniz.

Birevim sisteminde ödeme planı hiçbir etki altında kalmadan Birevim müşterileri tarafından hazırlanır. Birevim; insanların en avantajlı şartlarla ev sahibi olmasını sağlar. Hali hazırda bir eviniz olsa dahi ikinci bir ev almak adına Birevim’e katılabilirsiniz. Buna ek olarak, çocuğunuza ev almak adına yine Birevim’den yardım alabilirsiniz.

Birevim Ev Alma Yöntemleri Nelerdir?

Birevim’de dört farklı ev alma yöntemi bulunur. Sıra tespitli tasarruf yöntemi, sıra tespitli büyüyen tasarruf planı, konut değer endeksli tasarruf yöntemi ve serbest planlı tasarruf yöntemi ile insanların ev sahibi olması sağlanır. Hangi yöntemi seçerseniz seçin, Birevim sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Yüksek taksitlerin olmadığı, vade farkına rastlanılmayan ve faize asla yer verilmeyen yöntemler ile insanların ev sahibi olması sağlanır.

Sıra tespitli tasarruf yönteminde evinizi ne zaman alacağınız noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenir. Noter huzurunda yapılan çekilişler hakkında herhangi bir şikayetin olmadığını ifade etmeliyiz. Çünkü, Birevim sistemi adalet ve hakkaniyet üzerine kuruludur. Birevim; insanların tasarruflarını güvence altına alması noktasında en doğru seçenek! Bu sistemde yer alan tüm tüketicilerin hakları en iyi şekilde korunuyor. Yapılan sözleşme ile her bir tüketicinin hakkı garanti altına alınıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × four =