Adana Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Faizsiz ev almak herkesin hayali! Birçok kişi faizsiz ev almayı ulaşılmaz olarak görüyor. Ancak, Birevim; insanların bu önyargısını kırma konusunda bir hayli kararlı! Peşinat ödemeden, vade farkı ve kredi faiz oranı olmadan, ara veya ek ödeme yapmak zorunda kalmadan ev sahibi olmayı mümkün kılan Birevim; bugüne kadar binlerce insanı ev sahibi yapmıştır. Siz de 444 23 53 numarası üzerinden Birevim’e ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak, Birevim’in resmi internet sitesindeki formu doldurduktan sonra Birevim müşteri temsilcilerinin sizi aramasını bekleyebilirsiniz. Hiçbirisini yapamadığınız takdirde ise Türkiye genelinde yüzden fazla şubesi bulunan Birevim’in size en yakın şubesine gidebilirsiniz.

Birevim ile Nasıl Ev Alınır?

Birevim; her şeyden önce, faizsiz bir şekilde ev almanızı mümkün kılıyor. Bu sayede, gözünüzü korkutacak türden borçların altına imza atmak zorunda kalmazsınız. Banka kredi faiz oranları her geçen gün arttığı için neredeyse her insanın hayalinde faizsiz ev almak yer alıyor. Buna ek olarak, Birevim’de peşinat ödeme zorunluluğunun olmadığından da bahsetmeliyiz. Birevim’in avantajları ise saymakla bitmez!

  • Kredi notunuz düşük olduğu için yapmış olduğunuz her kredi başvurusundan olumsuz cevap alıyorsanız üzülmenize gerek yok! Birevim sayesinde düşük kredi notuna sahip olsanız bile ev alabilirsiniz. Ayrıca, bankaların gözünde olumsuz bir imaja sahip bir tüketici olarak da ev almanıza imkan verilen bir sistem! Bir başka deyişle, Birevim ile ev sahibi olmak için 18 yaşını doldurmak dışında herhangi bir şart taşımanız gerekmiyor.
  • Konut kredisi almadan da ev sahibi olunabileceğini göstermesi bakımından Birevim’in en iyi seçenek olduğunu ifade etmeliyiz.
  • Peşinat ödememe ayrıcalığı yine yalnızca Birevim’de bulunan ayrıcalıklardan birisi! Ayrıca, vade farkı ödeme problemi ile de karşılaşmazsınız. Bunun yanı sıra, kira yardımı gibi ek maliyetler ile de baş başa kalma riskiniz bulunmuyor.
  • Birevim’in sunmuş olduğu en büyük avantajlardan birisi size aylık taksitlerinizi kendinizin belirlemesine imkan vermesidir. Bir başka deyişle, ekonomik durumunuza göre ayda en çok ne kadar ödeyebileceğinizi belirlersiniz. Ekonomik durumunuzu aşan bir ödeme planı ile karşılaşma ihtimaliniz yok!
  • Konut kredisi almak isteyenlerin karşısına çıkan en büyük detaylardan birisi de dosya masrafı! Zannedilenden daha büyük bir masraf olan dosya masrafına ek olarak ekspertiz ücreti ve farklı masraflar da can sıkıcı olabiliyor. Ancak, Birevim’de bu tür masrafların hiçbirisine rastlayamazsınız.

Birevim Faizsiz Ev Alma Sistemleri Nelerdir?

Faizsiz ev almak isteyenlerin ilk seçeneği olan Birevim’de dört farklı tasarruf planı yer alıyor. İlk olarak, serbest tasarruf planından bahsetmeliyiz. Bu seçenekte evinizi ne zaman teslim alacağınızı ve aylık ödeyeceğiniz taksitleri tamamen siz belirlersiniz. Bunun yanı sıra, sıra tespitli tasarruf, konut değer endeksli, sıra tespitli büyüyen tasarruf planı gibi farklı seçenekler de bulunuyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 19 =