2019 Banyo Modelleri

birevim senetle ev

Banyolar evlerin en önemli alanlarından biridir. Hem tasarım hem de kullanım açısından iyi olan bir banyo, evlerin değerini artırırken aynı zaman da kişilerin yaşam standartlarının yükselmesini de sağlamaktadır. Çünkü banyolar kişisel temizliği yapmanın yanı sıra günlük yaşamın stresinden kurtulmak açısından da fayda sağlamaktadır. 2019 banyo modelleri kişilerin beklentilerini minimum maliyetlerle sağlama prensibine bağlı kalınarak oluşturulmuştur. Bu sayede sizler de değişik alternatifler arasından hayalinizde olan banyo modelini elde edebilirsiniz.

Banyo modelleri artık geçmiş sistemlerin modernize edilmesi ile ortaya çıkmaktadır. Pek çok firmada bundan ötürü Osmanlı kökenine dayanan banyoların kullanıldığı görülmektedir. Özellikle inşası yeni tamamlanan evlerde banyolarda bu gibi kıstaslara dikkat edilmektedir. Üstelik alıcılar banyolarda istedikleri alanlarda değişim yapmak konusunda da özgürlerdir. Banyo modellerinde her sene farklı unsurlar kendini belli etmektedir. içinde bulunduğumuz yıl içerisinde de trend hale gelen uygulamalar bulunmaktadır.

2019 Banyo Trendleri

2019 yılı içerisinde banyo tasarımlarında öncelikle kullanım alanlarının genişletilmesi sistemi görülmektedir. Pek çok mimar bu alanda bireylerin kullanım alanlarını maksimum hale getirebilecek uygulamaları banyolarda hayata geçirmektedir. Olduğundan daha geniş görülen banyolar, kullanıcıların rahat hareket etmelerinin yanı sıra farklında olmasalar da kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamaktadır. Üstelik banyo tasarımları bir mimardan yardım alınmadan bireysel olarak da uygulanabilmektedir.

2019 banyo trendleri arasında banyonun metrekaresine göre değişim gösteren tablolar dikkat çekmektedir. Ayrıca dekorasyon ürünü olarak çiçekler de sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak kullanımlar, banyoların nemli ve ıslak yapısına uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Böylelikle ürünlerin herhangi bir zarar görmesinin de önüne geçilmiş olmaktadır. Ayrıca tasarımlarda uyuma da özen gösterilmektedir. Bu sayede fayansların ya da mermerlerin genel görünüm ile bir ahenk yakalaması garantilenmektedir. Geçmiş yıllarda fayanslar banyo trendlerinden biri olarak görülürken artık mermer ya da taş görünümlü materyaller daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca banyo modelleri arasında duşakabin ya da küvet fark etmeksizin modern olan olanaklar kullanılmaktadır. Özellikle masaj özelliği olan gelişmiş sistemler sayesinde banyo yapmak bireyleri bir spa merkezine gitmiş kadar rahatlık vermektedir.

birevim
Paylaş

7 Comments

 1. Yunus Yalçın Reply

  Banyo konusunda son 1-2 yıldır çok güzel trendler çıkmaya başladı, bende yenilemeyi düşünüyorum

 2. Yakup Yıldız Reply

  Son zamanlarda banyolarda çiçek dekoru kullanılıyor, krem ton üzerinde kırmızı çiçek desenleri benimde çok hoşuma gidiyor.

 3. Osman Gül Reply

  Yeni eve taşınırken artık baktığımız bir önemli nokta da banyo oldu, banyo dizaynı çok masraflı olduğundan evi almadan önce artık banyo da çok önemli olmaya başladı

 4. Orhan Gül Reply

  Paylaştığınız banyo modeli çok güzelmiş, banyo modellerinde kullanılan malzeme ve görünüşü artık bu yıllarda çok önem arz etmeye başladı.

 5. Bekir Aktaş Reply

  Banyo modelleri aslında son 3-4 senedir hep aynı tasarımda kaldılar gibi, tabi altın kaplama son zamanlarda popüler oldu ama onlarda aşırı pahalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − five =