100.000 TL’lik Arabayı 500 TL Taksitle Sahip Olun!

birevim senetle ev

Araba sahibi olmak; zannettiğiniz kadar zor değil! Bir arabam olsun diye yıllarca kredi taksidi ödemek zorunda değilsiniz! Kredi taksidi ödemesini geciktirirsem arabamı elimden alırlar korkusu yaşamanıza gerek yok! Birevim’in bir alt kuruluşu olan Birarabam sayesinde hem faizsiz hem de peşinatsız araba sahibi olabilirsiniz. Buna ek olarak, aylık ödeyeceğiniz taksitleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Birevim; 100.000 TL’lik arabayı 500 TL taksitle satın alma fırsatını sizlere sunmaktadır. Peki nasıl?

Birevim Nedir? Neler Vaat Eder?

Birevim; bilhassa dar gelirli insanların ev veya araba sahibi olmasını mümkün kılan bir sistemdir. Birevim’in kendine has tasarruf seçenekleri bulunmaktadır. Faiz veya vade farkı gibi ek ödemelerin Birevim’de olmadığını belirtmeliyiz.

Birevim’den her vatandaşın faydalanabildiğini belirtmek gerekir. Türkiye’nin neresinde yaşıyorsanız yaşayın, Birevim sayesinde hayalinizdeki arabaya sahip olabilirsiniz. Arabanın orjinal veya ikinci el olmasının hiçbir önemi olmadığını söylemek gerekir. Birevim; bunlara dikkat etmeden sizin araba sahibi olmanızı mümkün kılmaktadır.

Birevim 100.000 TL’lik arabayı 500 TL taksitle satın alma kampanyasına katılmak isteyenlerin gelirlerinin ne olduğunun hiçbir önemi yoktur. Herkesin bildiği gibi, konut veya taşıt kredisi almak için tüketicilerin belirli bir gelir seviyesine sahip olması şart koşulmaktadır. Ancak, Birevim; dar, orta ve yüksek gelirli ailelerin aynı anda faydalanabileceği bir sistemdir. Çünkü, Birevim’de herkesin bütçesine hitap edecek gruplar bulunmaktadır. Bu gruplara katılan kişiler, sorun yaşamadan ödemelerini gerçekleştirme şansına sahip olurlar.

Birarabam Avantajları Nelerdir?

Hiçbir fark ödemeden (faiz veya vade) araba sahibi olmak için tercihiniz Birarabam olmalıdır. Buna ek olarak, araba satın alırken aylık taksitlerinizi kendiniz belirleme şansına sahip olabilirsiniz. Birarabam’da kaç kişilik gruba katıldığınıza göre vade süreniz belirlenmektedir. Ancak, vade süreniz ne olursa olsun, borcunuzu erken bitirme şansınız vardır.

Birarabam’da peşinat zorunlu değildir. Peşinat verdiğiniz takdirde ödemeleriniz çabuk bitecektir. Ancak, peşinatınız olmasa dahi her şartta avantajlı bir ödeme yapılandırmasıyla karşılaşacaksınız. Kredi çekilerek veya senetle satın alınan arabalara kıyasla Birarabam’dan araba sahibi olmanın çok daha uygun maliyetli olacağına değinmek gerekir. Son olarak ise Türkiye’nin her yerinden beğendiğiniz arabayı satın alabilirsiniz.

Birarabam’a Nasıl Başvuru Yapılır?

100.000 TL’lik arabayı 500 TL taksitle satın alma şansını Türkiye’de yalnızca Birevim’in bir alt kuruluşu olan Birarabam sunmaktadır. Birarabam’a başvuru yapmak için Türkiye’nin çeşitli bölgelerine dağılmış olan Birarabam şubelerine müracaat edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Birarabam sitesini ziyaret ederek burada bulunan formu doldurabilirsiniz. Birarabam müşteri temsilcileri, bıraktığınız iletişim numarası üzerinden sizinle temas kuracaktır. Ayrıca, 444 2353 numarasını arayarak Birarabam hakkında aklınıza takılan soruları cevaplayabilirsiniz.

Birarabam’a şube üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız nüfus cüzdanınızı ve ehliyet belgenizi götürmeniz gerekmektedir. Ardından, şubedeki form doldurma işlemlerini yaparak başvuru sürecinizi sonlandırabilirsiniz.

birevim
Paylaş

12 Comments

  1. admin Reply

   Merhaba Başak Hanım,
   Bu kampanya Birevim firması tarafından düzenlenmektedir. Verilen bir hizmet karşılığında her işlemde olduğu gibi hizmet bedeli alınmaktadır. Fakat faiz uygulanmamaktadır.

 1. Gizem Yalçın Reply

  Bu fırsat hala devam ediyor mu? 100.000 TL için 500 TL taksitle kaç ay ödeme sağlayacağız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − two =